Лідери продажів

Категорії

Інформація

Новинки

  • Officine Rigamonti 0300
    Officine Rigamonti 0300

    Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

    257,60 грн
  • Officine Rigamonti 0240
    Officine Rigamonti 0240

    Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

    239,20 грн
  • Officine Rigamonti 1832
    Officine Rigamonti 1832

    Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

    1 339,52 грн
  • Officine Rigamonti 1831
    Officine Rigamonti 1831

    Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

    1 109,98 грн
Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Поліпропіленові труби – види та відмінності

Поліпропіленові труби – види та відмінності

При монтажі систем опалення та водопостачання одним з головних моментів є правильний вибір труб. При неправильному підборі труб для опалення та водопостачання з'являється ймовірність виходу системи з ладу або спочатку неправильної її роботи. Ключовими факторами підбору труб є якість і ціна. Донедавна ці показники йшли в ногу, один з одним і доводилося жертвувати або якістю труб, або значною кількістю коштів, витрачених на їх покупку. Вирішенням проблеми купівлі якісних труб за доступні гроші стали труби з поліпропілену.

Поліпропілен – це термопластичний полімер пропілену, який виготовляється у присутності каталізаторів. Матеріал хімічно стійкий і не справляється лише з дуже агресивними хімічними реагентами. Температура плавлення поліпропілену починається від 176 градусів, матеріал не руйнується за постійної температури до 140 градусів. Завдяки цим властивостям поліпропілен отримав широке застосування, в галузі опалення та водопостачання.

Також важливим плюсом є простота монтажу поліпропіленових труб. Поліпропіленові труби монтуються за допомогою розтрубного зварювання. Для монтажу знадобляться поліпропіленові фітинги та інструмент для зварювання. Процес зварювання досить простий, що дозволяє самостійно монтувати поліпропіленові труби, без допомоги фахівців. Більш детально про монтаж систем поліпропіленових труб можна прочитати в окремій статті. Але чи всі поліпропіленові труби однаково підходять для водопостачання та опалення?

монтаж полипропиленовых труб

Види поліпропіленових труб

Поліпропіленові труби діляться на 2 основних види: армовані (скловолокном або алюмінієм) та неармовані. Неармовані поліпропіленові труби використовуються для холодного водопостачання та гарячого водопостачання з невисоким тиском. У свою чергу армовані труби можуть використовуватися для опалення та гарячого водопостачання. Армування являє собою наявність додаткового шару з цільнолистового алюмінію або волокнистого екструдованого скла (скловолокно). Дані матеріали роблять труби міцнішими і значно знижують коефіцієнт розширення труб (що особливо важливо, при використанні у високотемпературному режимі).

По робочому тиску, що витримується, поліпропіленові труби також діляться на кілька видів. Максимальний тиск, на який розрахована та чи інша труба, позначається маркуванням PN. Таким чином, поліпропіленові труби мають відповідні написи (PN 10, PN 16, PN 20, PN 25 тощо).

Вибір армованих поліпропіленових труб – скловолокно чи алюміній?

Після того, як Ви визначилися, що для системи опалення або гарячого водопостачання будете використовувати армовану трубу, залишається вибрати, чим саме буде армована труба (алюмінієм або скловолокном). Обидва матеріали мають високу міцність і стійкість до високої температури, але кожен з них має свої переваги і недоліки:

  • Поліпропіленові труби, армовані алюмінієм, мають найвищий робочий тиск (при високих температурах), тому вони найкраще підходять для центральних систем опалення та гарячого водопостачання. Алюмінієвий шар у трубі знижує температурні деформації та захищає від кисневої дифузії.
  • Поліпропіленові труби, армовані скловолокном, мають низький коефіцієнт лінійного розширення. Наявність скловолоконної фібри знижує температурні деформації, але не захищає від кисневої дифузії. При нагріванні таких труб робочий тиск має нижчий показник (у порівнянні з алюмінієм), що робить їх менш затребуваними в центральних системах опалення або водопостачання та у високотемпературному (радіаторному опаленні).

truby-polipropilenovye-armirovannye

Поліпропіленові труби якої фірми краще?

На сьогоднішній день виробників поліпропіленових труб дуже багато. Найбільш затребуваними та якісними є такі виробники: Ekoplastik, Valtec, Tebo, Berke Рlastik. Вибираючи труби в низькому ціновому сегменті, є ризик отримати неякісну продукцію і згодом нові ще більш значні витрати. Але що робити, якщо хочеться купити якісні поліпропіленові труби за низькою ціною? В даному випадку можна придбати поліпропіленові труби Валтек. Труби Valtec – це італійська якість за доступною ціною. Виробник надає 10 років гарантії на свою продукцію. Компанія «Валтек» випускає білі поліпропіленові труби, що робить їх більш привабливими та дозволяє використовувати їх, не ховаючи у стіни та не порушуючи естетичного вигляду приміщення.

Поліпропіленові труби, купити в Києві

У нашому магазині представлений широкий вибір поліпропіленових труб від провідних світових виробників. Тут Ви зможете знайти:

1) Армовані та неармовані поліпропіленові труби;

2) Поліпропіленові фітинги;

3) Зварювальний інструмент для поліпропіленових труб;

4) Знижки на труби та фітинги;

5) Монтаж та доставка труб по всій Україні;

6) Безкоштовна консультація про правильний вибір та монтаж поліпропіленових труб.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code