Низькі радіатори

Інформація

Новинки

  • Officine Rigamonti 0300
    Officine Rigamonti 0300

    Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

    257,60 грн
  • Officine Rigamonti 0240
    Officine Rigamonti 0240

    Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

    239,20 грн
  • Officine Rigamonti 1832
    Officine Rigamonti 1832

    Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

    1 339,52 грн
  • Officine Rigamonti 1831
    Officine Rigamonti 1831

    Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

    1 109,98 грн
Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Низькі радіатори Товарів у наявності: 42

Показані 1 - 42 із 42 пунктів
Показані 1 - 42 із 42 пунктів

Низькі радіатори опалення для панорамних вікон

низкие радиаторы

Від чого залежить вибір низького радіатора для опалення приміщення? Насамперед це пов'язано з новими архітектурними рішеннями. У сучасних офісних та житлових будинках встановлені панорамні вікна або низькі підвіконня з висотою, що не перевищує 400-500 мм від підлоги. У такому випадку, не можливе встановлення стандартної батареї висотою 500 мм і вище, але є можливість монтажу внутрішньопідлогового конвектора (якщо дозволяє глибина стяжки) або невисокого приладу опалення. Низький радіатор не затьмарюватиме естетичний вигляд з вікна, оскільки він може встановлюватися або на кронштейни для підлоги, або на настінні кріплення (у випадку з низьким підвіконням). Для правильного вибору таких батарей потрібно враховувати систему опалення, а також площу приміщення, що опалюється. Невисокі батареї зустрічаються у всіх типів радіаторів: алюмінієвих, біметалічних, сталевих, мідно-алюмінієвих, чавунних.

Низькі алюмінієві радіатори

Невисокі алюмінієві опалювальні прилади на опалювальному ринку України представлені такими брендами: Sira (PERLA, RUBINO), Alltermo (Uno Compacto), Global (GL/R). У всіх цих виробників висота радіатора не перевищує 290 мм. Підключення у цих батарей бокове, фіксуватися можуть або на кронштейни настінні, або встановлюватися на ніжки. Робочий тиск 16-25 бар. Тепловіддача однієї секції найбільша у Global GL/R – 163 Вт. Заводські збірки низьких алюмінієвих радіаторів – 10 секцій. Можуть бути переукомплектовані у потрібну кількість секцій за допомогою міжсекційних ніпелів. Головна перевага цих батарей, як і всіх алюмінієвих, це: тепловіддача, швидке нагрівання, невелика ємність води в секції. Головний недолік: схильні до електрохімічної корозії. Потрібно пам'ятати, що низькі алюмінієві радіатори слід встановлювати у приміщення з автономним опаленням або в централізовані (нові) системи!

Низькі біметалічні радіатори

На відміну від алюмінієвих батарей, вони виготовлені з двох металів: сталь (горизонтальні та вертикальні колектори) та алюміній (каркас), тому можуть встановлюватись у центральні (старі) системи опалення. Основні бренди низьких біметалічних радіаторів: Alltermo (Сento), Sira (BI-POWER) та Tianrun (Rondo 150). Робочий тиск таких приладів – 35 бар. Стандартні заводські збірки по 10 секцій. Через складність технології виготовлення ціна у них буде трохи вищою, ніж у аналогічних алюмінієвих радіаторів. Підключення, як і в алюмінієвих, бокове. Для приєднання до системи опалення використовуються стандартні перехідні футорки діаметром 1/2" або 3/4" та кульові, вентильні або термостатичні крани. Головна перевага таких приладів - поєднання з усіма металами і високий робочий тиск.

Низькі сталеві панельні радіатори

Якщо раніше найнижча залізна батарея була висотою 300 мм, то зараз провідні виробники стали випускати панельні радіатори висотою всього 200 мм. Основні постачальники таких приладів на наш ринок: Kermi (Німеччина), Purmo (Фінляндія), Korado (Чехія). Сталеві радіатори рекомендується встановлювати в автономні системи опалення або в централізовані (нові) системи, оскільки робочий тиск у них 10 бар. Також важливо, що ширина каналів у таких приладів невелика, тому їх не можна встановлювати в системи із забрудненим теплоносієм. Постачаються такі радіатори з боковим та нижнім підключенням (Кермі та Корадо), а також універсальним (Пурмо). Довжина низьких сталевих батарей від 600 до 3000 мм. В наявності підтримується 22 та 33 тип радіаторів, але виробник Пурмо пропонує на замовлення 21 та 44. Також Purmo випускає кілька версій таких батарей: Ventil Compact (універсальний стандартний радіатор), Plan Ventil Compact (з гладкою передньою пластиною), Ramo Ventil Compact (передня) пластина з горизонтальними смужками), Plan Ventil Compact D (гладка передня та задня пластина), Ramo Ventil Compact D (передня та задня сторона з горизонтальними смужками). Кріплення таких приладів купується окремо.

Низькі мідно-алюмінієві радіатори

Конструкція теплообмінника таких приладів опалення складається з мідних трубок та алюмінієвих пластин, кожух також виконаний з алюмінію. Теплоносій контактує лише з міддю. Ці радіатори мають велику тепловіддачу. Основні виробники, які представлені на нашому ринку, це Термія (Україна) та Регулус (Польща). Якщо у Термії найнижчий радіатор 21 см, то у польського виробника Regulus – 12 см (також є варіанти з мінімальною висотою 21.5 см та 30.5 см). Варіанти підключення: бокове, нижнє, нижнє по центру та прохідне (для однотрубних систем). У комплекті надається настінне або підлогове кріплення (на вибір). Довжина таких радіаторів: 400-2000 мм (з кроком 100 мм), робочий тиск – 15 Атм. Такі прилади більше підійдуть до індивідуальних систем опалення.

Низькі чавунні радіатори

Тут йтиметься не про старі чавунні однотипні батареї, а про прилади в сучасному стилі, так звані ретро-радіатори. Мінімальна висота у них 330 мм (Bolton), 340 мм (Viadrus Hellas) та 360 мм (Derby M4). Усі три моделі встановлюються на ніжки. Робочий тиск – 10 бар. Ці радіатори мають як свої плюси, так і мінуси. До першого можна віднести:

1) оригінальний дизайн;

2) тривалий термін служби;

3) робота з будь-яким теплоносієм;

4) тривале охолодження.

А до другого:

1) вага радіатора;

2) довге нагрівання (довше, ніж інші секційні радіатори);

3) місткість секції (в радіаторі міститься велика кількість теплоносія, що погано позначається на економічності системи).

Ми бачимо, що вибір низьких радіаторів опалення дуже великий. З правильним підбором такої батареї для Вашої системи опалення завжди допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину "Grebenka".