Алюмінієві радіатори

Каталог

Включено фільтри:
    Наявність:
    Міжосьова відстань
    Країна реєстрації бренду

    Інформація

    Новинки

    • Officine Rigamonti 0300
      Officine Rigamonti 0300

      Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

      257,60 грн
    • Officine Rigamonti 0240
      Officine Rigamonti 0240

      Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

      239,20 грн
    • Officine Rigamonti 1832
      Officine Rigamonti 1832

      Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

      1 339,52 грн
    • Officine Rigamonti 1831
      Officine Rigamonti 1831

      Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

      1 109,98 грн
    Виталий

    Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
    11/11/17

    Елена

    Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
    09/26/17

    Татьяна

    Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
    04/20/16

    Алюмінієві радіатори Товарів у наявності: 48

    Показані 1 - 48 із 48 пунктів
    Показані 1 - 48 із 48 пунктів

    Переваги та недоліки алюмінієвого радіатора опалення

    При виборі алюмінієвих радіаторів потрібно враховувати в яку систему опалення, Ви їх встановлюватимете. Залежно від виробника, алюмінієві батареї виготовляються з робочим тиском від 6 до 20 атм. Якщо у вас будинок або квартира з автономною системою опалення, де є можливість стежити за станом теплоносія та навантаженнями в системі, варіант з алюмінієвими радіаторами вам підійде. Якщо ж у квартирі чи приміщенні централізована система опалення, то потрібно враховувати, що батареї з алюмінію схильні до електрохімічної корозії через поганий теплоносій, а також під час перевірки системи опалення, раптовий гідроудар може пошкодити радіатор. Виробники намагаються вирішити цю проблему шляхом нанесення спеціальної антикорозійної обробки. Також, щоб уникнути корозії, потрібно враховувати, що алюміній не може поєднуватися з мідними та сталевими трубами. Якщо ви хочете зробити опалення трубами з міді або сталі, то при встановленні радіаторів потрібно застосовувати кадмовані, хромовані або нікельовані ніпелі та пробки. Головні переваги алюмінієвого радіатора:

    • мала вага, що полегшує перевезення та монтаж;
    • велика тепловіддача за малих габаритів;
    • спосіб обігріву – конвекційний;
    • швидка реакція на зміну температури теплоносія;
    • якісне порошкове фарбування;
    • можливість вибору горизонтальної чи вертикальної моделі.

    Алюмінієві батареї відрізняються в основному між собою: дизайном, міжосьовою відстанню (відстань для підключення труб), габаритними розмірами (висота, глибина та ширина секції), робочим тиском.

    Котел з мідним теплообмінником та алюмінієві радіатори

    Дуже часто клієнти при розмові з нашими менеджерами повідомляють, що у них встановлений котел з мідним теплообмінником і пропонувати алюмінієві радіатори їм не потрібно, оскільки вони вичитали в інтернеті або чули від свого монтажника, що радіатори з таким котлом не сумісні. Дійсно, якщо об'єднати ці метали один з одним, то алюмінієві батареї будуть руйнуватися через те, що мідні труби притягуватимуть іони алюмінію, але уявити прямий контакт алюмінієвого радіатора з мідним теплообмінником котла в системі опалення, просто неможливо. Адже найчастіше для приєднання опалювальних приладів до системи опалення використовуються труби: поліпропіленові, металопластикові або зі зшитого поліетилену. Тобто ніякого прямого контакту міді з алюмінієм не буде і радіатори вам прослужать дуже довго.

    Способи виробництва та збирання алюмінієвих радіаторів

    Алюмінієві радіатори виробляються двома способами: литтям та екструзією. Метод лиття передбачає відлив усієї секції під тиском, а метод екструзії - спочатку виготовляється секція батареї, а верхня та нижня частина колектора відливаються окремо під тиском, після чого всі частини склеюються. Для більш міцної конструкції, виробники в основному використовують ливарний метод. У виробництві цих радіаторів можна використовувати первинний чи вторинний алюміній. Збирання секцій батареї відбувається на виробництві за допомогою міжсекційних ніпелів.

    Розрахунок кількості секцій алюмінієвого радіатора

    Щоб зрозуміти скільки секцій опалювального приладу потрібно для обігріву приміщення потрібно враховувати такі фактори:

    • Товщина всіх стін.
    • Утеплення будинку чи квартири.
    • Кількість склопакетів та розташування вікон.
    • Розташування кімнат у приміщенні тощо.

    Тепловіддача секції залежить від її габаритних розмірів і від температури подачі теплоносія. Кожен виробник вказує тепловіддачу на коробці або в паспорті виробу, але за різної робочої температури. Для правильного розрахунку алюмінієвих радіаторів краще звертайтеся до наших спеціалістів або монтажників, які здійснюватимуть монтаж вашої опалювальної системи. Якщо ж ви хочете прорахувати приблизну кількість секцій, то вам потрібні такі основні дані як: площа та висота приміщення, потужність однієї секції батареї. При стандартній висоті стелі в 3 м на 1м2 площі вам знадобиться 0,1 кВт потужності, якщо висота стелі понад 3 м, то для правильного прорахунку потрібен коефіцієнт, що дорівнює співвідношенню стандартної висоти до фактичної. На прикладі це буде виглядати так: для обігріву приміщення площею 30 м2 і стандартною висотою стелі 3 м, нам потрібна потужність радіатора 3 кВт. Якщо у нас секція опалювального приладу потужністю 150 Вт, то нам знадобиться 20 секцій алюмінієвого радіатора (3000 Вт / 150 Вт / 1 секцію = 20 секцій).

    Комплектуючі для алюмінієвих радіаторів та приклади підключення

    Для підключення алюмінієвих батарей до системи опалення потрібні такі комплектуючі:

    • радіаторні крани (кульові, вентильні або термостатичні);
    • радіаторні комплекти (перехідні футорки, заглушки, кран маєвського);
    • кронштейни (штирьові, підлогові або для стін із гіпсокартону).

    комплектация

    Приклади підключення алюмінієвого радіатора до системи опалення:

    подсоединение

    На сайті представлені такі бренди алюмінієвих радіаторів: Fondital, Global, Radiatori, Alltermo, Termica, Mirado, Ekvator та ін. Діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків, а також при комплексних закупівлях.