Сталеві радіатори

Каталог

Включено фільтри:
    Наявність:
    Робочий тиск
    Підключення
    Висота радіатора
    Тип сталевого радіатора

    Інформація

    Виталий

    Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
    11/11/17

    Елена

    Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
    09/26/17

    Татьяна

    Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
    04/20/16

    Сталеві радіатори Товарів у наявності: 66

    Показані 1 - 66 із 66 пунктів
    Показані 1 - 66 із 66 пунктів

    Сталеві радіатори

    Нові сучасні будівлі вводяться в експлуатацію вже зі встановленими сталевими обігрівачами, але їхня якість залишає бажати кращого. Чому так часто їх встановлюють? Популярність, насамперед, обумовлена такими перевагами:

    • Швидке прогрівання.
    • Простота монтажу.
    • Широкий вибір розмірів (товщина, висота, довжина).
    • Економічність та надійність.

    Також розглянемо головні мінуси:

    • Схильність до корозії (не можна зливати воду після закінчення опалювального сезону).
    • Немає захисту від гідроударів (належить до централізованих систем).
    • У дешевого сегмента неякісне лакофарбове покриття, через що рекомендується не встановлювати в приміщення з великою вологістю.

    Основні характеристики

    Конструкція цих виробів виглядає так: зі сталі холодного прокату, точковим зварюванням, зварюються разом дві пластини, а між ними залишаються канали, по яких циркулює теплоносій. Товщина металу може використовуватись 1,15 мм (турецькі виробники), 1.25-1.5 міліметра (європейські). Щоб збільшити тепловіддачу до внутрішньої стінки приварюються пластини з тонколистової гофрованої сталі, отже, тепло передається не тільки від панелей обігрівача, але ще й конвекційним методом, що дозволяє збільшити потужність більше ніж в два рази.

    стальной радиатор в разрезе

    Робочий тиск панельних приладів 6-10 бар, випробувальний – 13-15 бар, максимальна температура теплоносія – 110°C. Важлива якість теплоносія, тому що ширина каналів невелика, а в централізованих системах вода з різними домішками, поступове накопичення відкладень усередині каналів призведе до недовгої служби опалювального приладу. Наявність зварних швів робить виріб чутливим до гідроударів, а в центральних опалювальних системах це досить часте явище. В автономному опаленні є можливість контролювати властивості теплоносія, а тиск не перевищує 3-4 бар. Встановлення в такі системи сталевих батарей буде найкращим рішенням.

    Тип та габарити

    Габаритні розміри стандартних панельних приладів приблизно однакові (висота від 200 мм до 900 мм, довжина: 400–3000 мм). Тип розглянемо детальніше.

    tip-stalnyh-radiatorov

    Він складається з двох цифр, перша означає кількість панелей, а друга - ряд ребра.

    • 10 – конструкція складається з однієї панелі. З заднього боку приварені скоби під кріплення на стіну. Товщина 44-47 мм.
    • 11 - панель та один ряд ребра. Глибина 60-63 мм.
    • 20 - двопанельний без приварених пластин, може використовуватись, як гігієнічний. Ширина – 66 міліметрів. Є бічні стінки та верхня решітка.
    • 21 - відмінність від 20 типу, у тому, що є один конвекційний ряд. Товщина: 66-80 мм.
    • 22 - один із найпопулярніших типів. Складається з 2 панелей та 2 рядів ребра. Глибина: 10-10,5 см.
    • 33 тип відповідно трьохпанельний з трьома рядами конвекційних пластин. Товщина таких батарей 152-166 мм, залежно від виробника.

    Способи під'єднання панельних радіаторів

    Варіанти підключення:

    1) Бокове. Буває одностороннім правим або лівим, перехресним, сідлоподібним. При односторонньому - подача приєднується зверху, а обратка - знизу (як на рис. нижче).

    боковое одностороннее

    Коли труби виведені з підлоги, застосовується сідлоподібне (знизу з боків). Потужність при цьому зменшується приблизно на 10%.

    cедлообразное подсоединение

    І ще один вид бокового підключення – діагональне (перехресне). Використовується в основному для опалювальних приладів довжиною понад 2 метри або у яких висота менша за довжину в 4 рази. Труба подачі приєднується до верхнього патрубка праворуч або зліва, а зворотний - до нижнього по діагоналі.

    диагональное подключение

    Для такого підключення можуть використовуватись, як звичайні кульові крани з американкою, так і вентильні, а також термостатичні клапани. Або можна придбати готові радіаторні комплекти.

    2) Нижнє. Буває праве та ліве, а також по центру. Для таких моделей використовують вузол нижнього підключення (бінокль). При такому підключенні обратка розташована ближче до краю, а подача - до центру. Способи приєднання вказані на малюнку нижче:

    способы нижнего подключения

    Сталеві радіатори з нижнім під'єднанням від європейських заводів мають термостатичну вставку і для автоматичного регулювання температури в приміщенні потрібно встановити термоголовку.

    Розрахунок сталевого радіатора

    Для правильного підбору необхідно знати потужність, яка потрібна для обігріву і габарити. Не варто забувати, що коли батарея встановлюється під вікном, повинна займати не менше 75% ширини віконного отвору. Якщо система опалення вже розведена, її також потрібно враховувати для правильного вибору підключення (бокове або нижнє). За дизайном вони можуть бути не тільки з профільованою панеллю, але і з гладкою або з елегантними горизонтальними лініями. Стандартний колір для цих опалювальних приладів RAL 9016, але ви можете замовити фарбування в будь-який колір.