Немає товарів
Підкатегорії
Латунні прес-фітинги Pexal Brass виготовляються з корпусом із латунного сплаву та гільзою з нержавіючої сталі, закріпленої кільцем із прозорого полімерного матеріалу. Вони підходять для багатьох застосувань: від систем гарячого та холодного питного водопостачання до опалювальних та промислових підприємств.
Фітинги оснащені спеціальним опорним кільцем із прозорого полімерного матеріалу, яке відокремлює алюміній у трубі від латуні у фітингу, збільшуючи глибину вставки та забезпечуючи більший контроль.
Система Pexal Brass була розроблена для подальшого спрощення встановлення та значного скорочення часу монтажу. За допомогою прес-інструменту, оснащеного відповідною вставкою, трубі надається форма навколо вставки фітинга.
Дане з'єднання навіть за наявності коливань температури є абсолютно водонепроникним і не може бути ослаблене завдяки гільзі з нержавіючої сталі, що закриває частину труби, яка контактує зі вставкою. Фізичну та хімічну цілісність муфти гарантує пластикове кільце, що ізолює алюмінієвий шар багатошарової труби від латунного сплаву фітингового корпусу.
Прес-фітинги Valsir, як з латуні, так і з технополімеру, називаються "мультипрес", оскільки їх можна використовувати з різними прес-профілями, що найбільш широко використовуються на ринку. Це важлива перевага перед іншими виробниками. Для монтажу підійдуть такі профілі насадок: H, TH, U, C (залежно від діаметра труб).
Їх можна використовувати як із трубами Pexal, Mixal, так і з трубами Thermoline.
Bravopress - це система прес-фітингів, виготовлена з технополімеру (PPSU) і використовується з багатошаровими трубами Pexal і Mixal, а також застосовується для будівництва систем водопостачання, опалення, охолодження та промислових систем.
Поліфенілсульфон (PPSU) - це технополімер, що забезпечує виняткові механічні характеристики, що використовується в основному в автомобільній, аерокосмічній та медичній промисловості, а в останні роки широко використовується в сантехнічній промисловості.
Цей матеріал відрізняється чудовою механічною стійкістю навіть при високих температурах та стійкістю до основних хімічних сполук. Механічні характеристики, такі як міцність на розрив, модуль пружності та стійкість до старіння, набагато перевершують характеристики звичайних полімерів.
Лінія фітингів Bravopress поєднує у собі виняткові механічні характеристики поліфенілсульфону з перевагами пресового з'єднання гільзою з нержавіючої сталі. Як і у випадку з латунними прес-фітингами, лінію Bravopress було розроблено для скорочення часу встановлення за рахунок використання портативної прес-машини, оснащеної спеціальними прес-кліщами.
Прес-фітинги Valsir, як з латуні, так і з технополімеру, називаються "мультипрес", оскільки їх можна використовувати з різними прес-профілями, що найбільш широко використовуються на ринку. Це важлива перевага: сантехнік може використовувати революційні мультипрес-фітинги Pexal Brass і Bravopress виробництва Valsir незалежно від типу інструменту, що є у нього.
Valtec VTm.201 - прес-фітинг із зовнішньою різьбою для з'єднання металополімерної труби та компонента системи з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.202 - прес-фітинг з внутрішньою різьбою для з'єднання металополімерної труби та компонента системи з різьбовим підключенням.
Двосторонній прес-фітинг Valtec VTm.203 для з'єднання металополімерних труб.
Valtec VTm.222 - прес-фітинг із накидною гайкою для з'єднання металополімерної труби та компонента системи з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.231 - тристоронній прес-фітинг для з'єднання металополімерних труб
Valtec VTm.232 - трійник прес з переходом на внутрішню різьбу для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.233 - трійник прес з переходом на зовнішню різьбу для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Кутовий двосторонній прес-фітинг Valtec VTm.251 для з'єднання металополімерних труб під кутом 90 градусів.
Valtec VTm.252 - кутовий прес-фітинг з переходом на внутрішню різьбу для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.253 - кутовий прес-фітинг з переходом на зовнішню різьбу для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.254 - кутовий прес-фітинг з переходом на внутрішню різьбу та кріпленням (водорозетка) для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.255 - кутовий прес-фітинг з переходом на зовнішню різьбу та кріпленням (водорозетка) для з'єднання металополімерних труб з різьбовим підключенням.
Valtec VTm.263 - двосторонній роз'ємний прес-фітинг для з'єднання металополімерних труб.
Valtec VTm.241 - чотиристоронній прес-фітинг (хрестовина) для з'єднання металополімерних труб.
Valtec VTm.224 - монтажна планка з водорозетками, використовується для підключення змішувачів зі стандартною міжосьовою відстанню 150 мм до металополімерних труб розміром 16×2,0 мм за допомогою прес-з'єднань.
Valtec VTm.281 - кутовий прес-фітинг із хромованою мідною трубкою для підключення радіаторів до розведення з металополімерних труб. Зовнішній діаметр трубки 15 мм, товщина стінки – 1 мм.
Valtec VTm.282 - трійник прес із хромованою мідною трубкою для підключення радіаторів до трубопроводу з металополімерних труб. Зовнішній діаметр трубки 15 мм, товщина стінки – 1 мм.
Valtec VTm.290 - гільза для прес-фітинга Valtec з нержавіючої сталі.
Valtec VTc.712 - з'єднувач прес для підключення металополімерних труб діаметром 16х2,0 мм до колекторів із виходами діаметром 1/2".
Valtec VTc.712.NE - З'єднувач прес для підключення металополімерних труб діаметром 16х2,0 мм до колекторів із виходами під євроконус 3/4".
Насувна гільза Rautitan PX використовується для виконання міцних з'єднань. Може бути запресована з обох боків. Застосовуються для труб Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink з відповідними фітингами Rautitan. Матеріал: PVDF.
Насувна гільза Rautitan MX використовується для виконання міцних з'єднань. Застосовується для труб Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink з відповідними фітингами Rautitan. Матеріал: термічно оброблена стандартна латунь CuZn 39 Pb3/F43.
Трійник Rautitan PX з центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: PPSU.
Трійник Rautitan MX з центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку/
Трійник Rautitan MX з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Трійник настінний Rautitan MX з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Муфта з'єднувальна Rautitan PX з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. матеріал: PPSU.
Муфта з'єднувальна Rautitan MX з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Rautitan MX з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Rautitan MX із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Rautitan SX із зовнішньою різьбою (нерж. сталь), використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: нержавіюча сталь.
Перехідник Rautitan MX з накидною гайкою використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Rautitan PX 90° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. матеріал: PPSU.
Кутник Rautitan MX 90° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Rautitan PX 45° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. матеріал: PPSU.
Кутник Rautitan MX 45° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Направляюча 90° для фіксації повороту труби, яка складається з вигнутого ложементу і двох пружинних фіксуючих кілець. Використовується для труб Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: оцинкована сталь.
Направляюча 45° для фіксації повороту труби, яка складається з вигнутого ложементу і двох пружинних фіксуючих кілець. Використовується для труб Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: оцинкована сталь.
Кутник Rautitan MX із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Rautitan MX із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Rautitan MX, короткий із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Встановлюється на кронштейнах Rehau. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Rautitan MX, довгий із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Встановлюється на кронштейнах Rehau. Довгий різьбовий штуцер, який після встановлення обрізається по поверхні стіни. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Rautitan MX із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Встановлюється на кронштейнах Rehau. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Rautitan MX для гіпсокартонних плит, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Встановлюється на гіпсокартонних плитах, у комплекті з шайбами, кільцем ущільнювача і гвинтами. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку, шайба з гуми, кільце...
Кронштейн О 75/150 подвійний з короткою кріпильною консоллю та універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь.
Кронштейн О 100 довгий, подвійний з довгою кріпильною консоллю та універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 471х40 мм.
Кронштейн подвійний 75/150 з універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 337х40 мм.
Кронштейн Z одинарний з довгою кріпильною консоллю та універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь.
Кронштейн E одинарний із універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 187х40 мм.
Кронштейн UA для прихованого монтажу одинарний з універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 270х40 мм.
Заглушка Rautitan MX для полімерних труб, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання із трубами Rautitan stabil, Rautitan flex, Rautitan his, Rautitan pink. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Монтажна планка для кутників 1/2" подвійна з короткою кріпильною консоллю та універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 80/100/153 мм.
Насувна гільза Rautherm S використовується для виконання з'єднань за допомогою насувних гільз. Матеріал: оцинкована латунь. Матеріал відповідає якості для прокладання бетону.
Муфта з'єднувальна Rautherm S з центруючими виступами використовується для монтажу труб Rautherm S. Матеріал: оцинкована латунь. Відповідає стандартам для прокладання бетону.
Перехідник Rautherm S із зовнішньою різьбою використовується для монтажу систем поверхневого опалення з трубами Rautherm. Матеріал: оцинкована латунь.
Кутник Rautherm S 90° із центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення із трубами Rautherm. Матеріал: оцинкована латунь.
Трійник Rautherm S із центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення з трубами Rautherm. Матеріал: оцинкована латунь.
Запресувальна гільза Raubasic виготовляється з нержавіючої сталі. Використовується для монтажу труб із зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC із EVAL у системах із невисоким тиском до 6 бар.
Муфта з'єднувальна Raubasic Press виготовляється з латуні, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Raubasic із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Raubasic з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Raubasic з накидною гайкою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
З'єднання євроконус Raubasic використовується для підключення труби до колекторів, а також підключення радіаторів до системи опалення за допомогою Г-подібних трубок. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Трійник Raubasic Press виготовляється з латуні, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Трійник Raubasic з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку
Трубка Г-подібна Raubasic використовується для підключення радіаторів. Довжина трубки 250 мм та 1000 мм. Матеріал: нержавіюча сталь.
Кутник Raubasic 90°, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Raubasic (водорозетка), використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Raubasic з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами зі зшитого поліетилену Rehau RAUBASIC Natur та Rehau RAUBASIC з EVAL. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Різьбозажимне з'єднання Rehau використовується для приєднання труб Rautherm S до розподільчих колекторів. У комплекті: муфта опорна, обтискне кільце, накидна гайка.
Насувна гільза Tece використовується для виконання міцних з'єднань. Застосовується для багатошарових універсальних труб. Матеріал: термічно оброблена стандартна латунь.
Насувна гільза Tece для PE-Xc труб використовується для виконання міцних з'єднань. Застосовується для труб із зшитого поліетилену. Матеріал: термічно оброблена стандартна латунь.
Перехідник Tece із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Перехідник Tece із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Муфта з'єднувальна Tece PPSU з центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: PPSU.
Муфта з'єднувальна Tece з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання із трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Tece PPSU 90° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: PPSU.
Кутник Tece 90° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Tece 90° закруглений з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Tece 45° з центруючими виступами, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Заглушка Tece для полімерних труб використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Tece із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник Tece із зовнішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Трійник Tece із внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Трійник Tece PPSU з центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: PPSU.
Трійник Tece з центруючими виступами використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кутник настінний Tece, короткий з внутрішньою різьбою, використовується для монтажу систем опалення та водопостачання з трубами Tece. Встановлюється на кронштейнах. Матеріал: латунь, стійка до вимивання цинку.
Кронштейн Tece Z одинарний з довгою кріпильною консоллю та універсальними отворами. Матеріал: оцинкована сталь. Розміри: 152*70 мм.
Натяжна гільза Golan використовується для монтажу нероз'ємних з'єднань трубопроводів. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Патрубок із зовнішньою різьбою Golan, використовується для з'єднання труби з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Патрубок з внутрішньою різьбою Golan, використовується для з'єднання труби з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Штуцер із накидною гайкою Golan, використовується для з'єднання труби з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Трійник із внутрішньою різьбою Golan, використовується для з'єднання труби з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Трійник рівносторонній Golan використовується для з'єднання трубопроводу. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Патрубок-перехідник (муфта) Golan – буває як рівностороння, так і перехідна, використовується для з'єднання труб. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Коліно (кутник) Golan – використовується для з'єднання труб під кутом 90 градусів. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Коліно із зовнішньою різьбою Golan використовується для з'єднання труби під кутом 90° з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Коліно з внутрішньою різьбою Golan використовується для з'єднання труби під кутом 90° з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Настінне коліно (водорозетка) Golan використовується для з'єднання труби під кутом 90° з трубопровідною араматурою або сантехнічними приладами. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Трійник редукційний (перехідний) Golan використовується для з'єднання труб різного діаметру. Підходить до всіх видів труб Golan AQUA-PEX. Матеріал: харчова латунь.
Прес-фітинги використовуються для створення нероз'ємних з'єднань трубопроводів та підключення систем гарячого та холодного водопостачання, опалення.
Прес-фітинг призначений для з'єднання сантехнічних труб. Їх використовують при монтажі системи опалення або водопроводу з гарячою та холодною водою. Сумісність та якість фітингів мають найважливіше значення для роботи трубопроводу – адже від них залежить герметичність та надійність системи в цілому.
Труби з металопластику все частіше використовують у побуті як заміну металевих труб опалення та водопроводу. Такі труби не можна скріплювати зварюванням або іншими способами, тому при їх монтажі використовуються прес-фітинги.
У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі фітингів від кількох провідних світових виробників:
У нас ви знайдете великий вибір фітингів з різною різьбою, діаметром і формою: прямі з'єднувальні фітинги, трійники, хрестовини, кутники. Фітинги можуть мати перехід на зовнішню або внутрішню різьбу трубопроводів з використанням металопластикових труб на поліетиленовій основі або мідних труб в оболонці із пластику, іноді мають отвори для кріплення до стін. Для монтажу прес-фітингів потрібен спеціальний прес-інструмент із різними насадками, який може надаватися в оренду разом із матеріалами.
Якісні прес-фітинги, представлені у нас, неагресивні до матеріалів труб, добре пропускають воду, не мають залишкової напруги всередині прес-гільзи. Корпуси фітингів виготовляються з нержавіючих матеріалів (латунь, сталь, нікель), діелектричні прокладки та фіксатори – з нейлону. Прес фітинги можуть витримувати тиск до 25 бар та температуру до 115 градусів.
Прес-фітинги зручні для встановлення та забезпечують надійне з'єднання. Установка прес-фітингів по плечу навіть новачкові, якщо робити по інструкції, їхня різноманітність дозволяє монтувати трубопроводи з будь-якими можливими конфігураціями.
Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
Елена11/11/17
Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
Татьяна09/26/17
Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16