Біметалеві радіатори

Каталог

Включено фільтри:
    Наявність:
    Міжосьова відстань
    Робочий тиск
    Країна реєстрації бренду

    Інформація

    Новинки

    • Radiatori Shark
      Radiatori Shark

      Radiatori Shark – італійський біметалевий радіатор, який прийшов...

      612,08 грн
    • Verona 640
      Verona 640

      Verona 640 – дизайнерський чавунний радіатор з цікавим візерунком,...

      4 140,56 грн
    • Retro Decora 800
      Retro Decora 800

      Retro Decora 800 – модель високого чавунного радіатора з...

      3 420,52 грн
    • Retro Decora 600
      Retro Decora 600

      Retro Decora 600 - чавунний радіатор з декоративним візерунком, який...

      3 060,29 грн
    • Retro Decora 500
      Retro Decora 500

      Чавунний радіатор Retro Decora 500 відрізняється від моделей M...

      2 520,36 грн
    • Retro Classic 800
      Retro Classic 800

      Retro Classic 800 – одна з найвищих моделей чавунного радіатора....

      3 193,61 грн
    • Retro Classic 600
      Retro Classic 600

      Модель чавунного радіатора Retro Classic 600 доступна в підлоговій та...

      2 596,96 грн
    • Retro Classic 500
      Retro Classic 500

      Чавунний радіатор Retro Classic 500 підходить для заміни старих батарей...

      2 172,14 грн
    Виталий

    Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
    11/11/17

    Елена

    Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
    09/26/17

    Татьяна

    Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
    04/20/16

    Біметалеві радіатори Товарів у наявності: 38

    Показані 1 - 38 із 38 пунктів
    Показані 1 - 38 із 38 пунктів

    Біметалеві радіатори опалення

    Біметалевий радіатор - надійний опалювальний прилад, який поєднує в собі найкращі якості від алюмінієвого та сталевого радіатора. Це чудовий варіант для централізованого опалення. Вони без проблем переносять перепади тиску в системі опалення та теплоносій поганої якості. Якщо ви захотіли змінити свої старі чавунні батареї, то заміна їх на біметалеві радіатори буде найкращим вибором. І справа не тільки в дизайні, а й у тому, що для їхнього нагріву буде потрібно менше теплоносія, а це економія енергоресурсів, що в наш час дуже актуально. Що ж до дизайну біметалевих батарей, то вони дуже схожі між собою, стандартне заводське фарбування білого кольору. Якщо ж потрібен радіатор нестандартного кольору, ви завжди можете замовити фарбування радіатора у наших менеджерів, вказавши колір з палітри RAL.

    Конструкція біметалевого радіатора

    Конструкція батареї виконана з двох металів: алюміній та сталь. Зі сталі виготовляється горизонтальний і вертикальний колектор радіатора по якому рухається теплоносій, а з алюмінію - зовнішня частина радіатора, вона з теплоносієм не контактує. Використання сталі в цих опалювальних приладах обумовлено тим, що цей метал не боїться перепадів тиску, а також стійкіший до корозії при з'єднанні з іншими металами. Оболонка з алюмінію у свою чергу дуже швидко нагрівається і має високу тепловіддачу. Також при виборі біметалічного радіатора потрібно звертати увагу на форму ребра, тому що холодне повітря проходить через ребро радіатора і вже нагріте розподіляється по приміщенню.

    радиатор в разрезе

    Технічні характеристики

    Біметалеві радіатори, так як і алюмінієві, можуть відрізнятися між собою габаритними розмірами та максимальним робочим тиском. Стандартне міжосьове підключення таких батарей 350 і 500 мм, але в деяких виробників також є 150 мм (найнижчий біметалевий радіатор), 300 мм і 800 мм.

    габаритные размеры радиатора

    Робочий тиск приблизно у всіх однаковий 25-35 атмосфер. Для централізованого опалення рекомендується вибирати радіатор із максимальним робочим значенням. Також для цих батарей важливі такі значення як: тепловіддача та вага однієї секції. Величина потужності 1-ї секції нам знадобиться для правильного розрахунку їх кількості для обігріву приміщення. Для точного розрахунку радіаторів потрібно враховувати кількість та типи вікон у приміщенні, товщину стін, утеплення будинку тощо. Після того, коли ми дізнаємося скільки Вт нам знадобиться для обігріву 1м2 приміщення, загальну площу множимо на необхідну потужність і ділимо на потужність, що видає 1 секція радіатора. Наприклад: для обігріву 1 м2 кімнати потрібно 100 Вт, її загальна площа 15 м2. Множимо 15х100 = 1500 Вт (необхідна потужність радіатора для обігріву приміщення). Ми вибрали радіатор, одна секція якого видає 170 Вт. Тепер потрібну потужність ділимо на тепловіддачу однієї секції: 1500 Вт/170 Вт = 8,82. Виходить, що для обігріву приміщення площею 15 м2 нам знадобиться 9 секцій обраного радіатора.

    Підключення біметалевого радіатора

    На відміну від алюмінієвих та сталевих радіаторів, біметалеві радіатори представлені на ринку України лише з боковим підключенням. Ознайомитись з варіантами приєднання можна на малюнку нижче.

    подключение радиатора

    Для підключення біметалевих батарей до системи опалення вам знадобляться такі ж комплектуючі, як і для алюмінієвих: радіаторні крани або комплекти з термоголовкою, комплекти перехідників 3/4" або 1/2", а також настінні або підлогові кронштейни.

    У нас на сайті представлені такі бренди біметалевих радіаторів: Fondital, Global, Radiatori, Alltermo, Termica, Mirado, Ekvator, Rondo 150, ItalClima. Діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків, а також при комплексних закупівлях.