Трубчасті радіатори

Каталог

Включено фільтри:
    Країна реєстрації бренду

    Інформація

    Новинки

    • Officine Rigamonti 0300
      Officine Rigamonti 0300

      Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

      257,60 грн
    • Officine Rigamonti 0240
      Officine Rigamonti 0240

      Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

      239,20 грн
    • Officine Rigamonti 1832
      Officine Rigamonti 1832

      Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

      1 339,52 грн
    • Officine Rigamonti 1831
      Officine Rigamonti 1831

      Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

      1 109,98 грн
    Виталий

    Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
    11/11/17

    Елена

    Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
    09/26/17

    Татьяна

    Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
    04/20/16

    Трубчасті радіатори Товарів у наявності: 146

    Підкатегорії

    • Arbonia

      Трубчасті радіатори Arbonia

      У 1991 році в місті Різа (Німеччина) було створено організацію Arbonia Riesa, тому саме цей рік вважається початком виробництва трубчастих радіаторів. На сьогоднішній день компанія має представництва та виробництва у багатьох країнах Європи. Розглянемо детальніше стандартні та спеціальні моделі трубчастих опалювальних приладів Арбонія.

      Arbonia Röhrenradiatoren

      1) Arbonia Röhrenradiatoren (без вентиля) - класичний варіант, що складається з 2-6 трубок (глибина від 65 мм до 225 мм). Блоки зварені з окремих секцій і не можуть перевищувати допустиму максимальну довжину для одиниці, що поставляється (вказано в таблиці).

      максимальное к-во секций в станд. труб. рад.

      Довжина однієї секції – 45 мм. Варіанти висоти від 180 до 3000 мм. Мінімальна довжина – 270 мм (6 секцій). Під'єднання двотрубне бокове або нижнє. Максимальний тиск для стандартної моделі – 10 бар, спеціальної – 16 бар. Допустима робоча температура - 120 °C. Через обмеження при транспортуванні трубчасті радіатори поставляються до певної довжини, якщо ж загальна довжина більша за допустиме значення, то він поставляється кількома блоками (не більше 3-х), а вже на місці ці блоки збираються за допомогою ніпелів. Трубчасті опалювальні прилади для високого тиску з'єднати неможливо. Також радіатор можна встановлювати у вигляді лавки.

      2) Arbonia Röhrenradiatoren (з вбудованим вентилем) - відрізняється від попередньої версії в основному лише способами підключення та вбудованим інсертом. Ця модель не має виконання для високого тиску, тобто максимальне - 10 бар. Стандартне підключення: внизу на тій стороні, де знаходиться і вентиль, міжосьова відстань - 50 мм. Термостатична головка замовляється окремо. Максимальна довжина приладів відповідає попередній таблиці. Трубчасті радіатори з вбудованою термостатичною вставкою знизу, з'єднувати блоками неможливо.

      3) Arbonia Sano (з вентильною вставкою та без) - спеціальна версія трубчастого радіатора для закладів охорони здоров'я (лікарні, санаторії, поліклініки та ін.). Ця модель має збільшену відстань між секціями на 20 мм, щоб відповідати гігієнічним вимогам. П'ять варіантів глибини 65-225 мм (2-6 трубок). Довжина секції – 65 мм. 20 стандартних значень висоти від 260 мм до 3000 мм. Мінімальна можлива довжина – 370 мм або 6 секцій. Усі кромки заокруглені з мінімальним радіусом 2 мм. Рекомендується для монтажу у закриті системи опалення з мембранним баком. Радіатор Arbonia Sano без вентильної вставки можна використовувати в системах з робочим тиском 10 бар та 16 бар (на замовлення). Підключення бокове та нижнє (всі варіанти розглянемо трохи пізніше). Варто пам'ятати, що трубчастий прилад для високого тиску з'єднувати блоками не можна. Максимальна довжина всіх моделей Арбонія Сано вказана в таблицях нижче.

      максимальное к-во секций в труб. рад. Arbonia Sano

      4) Arbonia Cambiotherm – відмінність цієї моделі від інших у тому, що вона створена спеціально для швидкої заміни старих чавунних радіаторів, це досягається завдяки ідентичній міжосьовій відстані. Також є різниця у висоті, всього сім варіантів від 27 см до 107 см та у дистанції між центрами ніпелів (20-100 см). Для радіаторів Cambiotherm певної довжини та висоти з підключенням з одного боку, у комплекті поставки йде спеціальна трубка для правильної циркуляції теплоносія. У таблиці подано максимальну кількість секцій опалювальних приладів Арбонія Камбіотерм.

      максимальное к-во секций в труб. рад. Arbonia Cambiotherm

      Підключення даного радіатора тільки бокове. Загальна довжина обмежена 3 блоками, крім посиленої версії.

      5) Спеціальні моделі Arbonia можна розділити на:

      • трубчасті радіатори у кутовому виконанні можуть поставлятися або в зібраному вигляді, або в розібраному і з'єднуватися замовником на місці. Для такого замовлення обов'язково має додаватися креслення з розмірами.

      trubchatye_radiator_corner

      • трубчасті сталеві прилади опалення у вигнутому виконанні мінімальна довжина повинна бути не менше 12 секцій, перші три секції з боків йдуть прямі. Обов'язкове креслення із зазначеними розмірами (радіус, глибина, довжина).

      trubchatye_radiator_arcuate

      • радіатор-перегородка кріпиться за допомогою привареного кріплення до стелі та підлоги. При виготовленні підбирається висота для приміщення, за бажанням замовника можливе також інше розташування.

      • трубчастий радіатор-лавка поєднує в собі не тільки опалювальний прилад, але й постає, як елемент декору приміщення. Є три варіанти глибини (4-6 трубки), а також 4 варіанти висоти 180-350 мм. Висота кріплення до них від 425 мм до 710 мм. Поставляються у вигляді з'єднаних елементів.

      trubchatye_radiator-bank

      Варіанти підключення трубчастих сталевих радіаторів Арбонія

      Розглянемо на схемах які можуть бути варіанти приєднання подаючого та зворотного трубопроводу.

      1) Двотрубні підключення без вбудованого вентиля (для радіаторів Sano, Cambiotherm та Röhrenradiatoren).

      2-ух трубное подкл. без вентиля

      2) 1-трубне підключення без вбудованого вентиля (для радіаторів Sano, Cambiotherm та Röhrenradiatoren).

      одно-трубное подкл. без вентиля

      3) Варіанти приєднання радіаторів Sano, Cambiotherm та Röhrenradiatoren із вбудованою термостатичною вставкою.

      варианты подкл. со встроенным инсертом

      Для правильного розрахунку трубчастого радіатора Арбонія з потрібним варіантом підключення або спеціальним розташуванням термостатичного вентиля, а також з інших питань звертайтеся до наших фахівців.

    • Zehnder

      Трубчасті радіатори Zehnder

      Компанія Зендер вважається першопрохідником у виготовленні трубчастих радіаторів опалення, адже перший опалювальний прилад був випущений у 1930 році. І на сьогоднішній день швейцарський концерн Zehnder Group AG, маючи представництва та заводи в багатьох країнах, випускає мільйони опалювальних приладів. Напевно, можна виділити дві основні серії трубчастих радіаторів Zehnder: Charleston та Excelsior. У чому відмінність? Zehnder Charleston – це класичний радіатор з круглими вертикальними та горизонтальними трубками, а модель Excelsior має вертикальні трубки прямокутної форми. Також у них різний робочий тиск, але давайте розглянемо детальніше ці моделі, адже Charleston має багато модифікацій.

      1) Zehnder Charleston - найпопулярніший трубчастий радіатор опалення, для його виробництва використовуються вертикальні трубки діаметром 25 мм і товщиною сталі 1,25 мм. Ширина однієї секції – 46 мм. Робочий тиск - 10 бар (на замовлення виготовляється спец. версія на 18 бар), опресувальний - 15 бар. Габаритні розміри: висота від 190 до 3000 мм, довжина від 92 до 3000 мм та глибина від 62 до 210 мм. Стандартний колір, як і у більшості опалювальних приладів білий (RAL 9016), але також доступне заводське фарбування за каталогом кольорів RAL, спеціальне виконання Technoline або покриття Chrome. Радіатор цієї серії можна підібрати для будь-якого приміщення, тому що виготовляється велика кількість типорозмірів (глибина, висота, довжина) та різноманітних форм (кутові з кутом від 90 до 179 градусів, радіусні з радіусом кривизни 400-1000 мм залежно від моделі). Якщо опалювальний прилад буде встановлений у приміщення з підвищеною вологістю, доступна опція оцинкування перед фарбуванням. Доступні варіанти бокового та нижнього підключення. Вертикальна версія трубчастого опалювального приладу Zehnder Charleston висотою від 1200-3000 мм на замовлення може виготовлятися зі спеціальною міжосьовою відстанню: 500, 600, 619, 700, 800, 819 і 900 мм. Радіатор, який додатково обладнаний термостатичною вставкою, має назву Zehnder Completto.

      Zehnder Charleston Chrom

      а) Zehnder Charlеston Retrofit - одна з моделей серії Чарльстон, її особливість полягає в тому, що вона має тільки бокове підключення з міжосьовою відстанню 50 см. Це відмінний варіант для заміни старих чавунних радіаторів або звичайних секційних, тобто не потрібні якісь додаткові витрати та дії для переробки підключення. Габаритна висота радіатора Charlеston Retrofit для двотрубчастої моделі – 56 см, а для 3-5 трубчастих – 57 см.

      Zehnder Retrofit

      б) Zehnder Turned - горизонтальна версія трубчастого опалювального приладу із серії Charleston, на відміну від звичайної моделі у горизонтальному розташуванні трубок. Виготовляються в чотирьох варіантах довжини: 1492, 1792, 1500, 1800 мм та 4-х видах висоти: 302, 394, 486, 578 мм. По глибині бувають лише двох та трьохтрубчастими. Кріплення приварне, також з тильного боку по центру радіатора, встановлено ребро жорсткості. Варіанти підключення: збоку, діагональне або знизу з боків.

      Zehnder Charleston Turned

      в) Zehnder Bank-Radiator і Charlеston Relax - спеціальна версія трубчастого опалювального приладу, так звана радіатор-лавка. Основна відмінність цих двох моделей у розташуванні труб, у Bank-Radiator - горизонтальна, а у Charlеston Relax, відповідно, вертикальна. Їх актуальне розміщення в таких приміщеннях як: зимові сади, хол, передпокої, дитячі, вітальні тощо. В основі конструкції використовується металевий каркас для з'єднання радіатора та полиці. Дерев'яна полиця виготовляється за спеціальною німецькою технологією для міцності та термостійкості.

      Bank-Radiator и Relax

      2) Zehnder Excelsior – трубчастий радіатор із прямокутними вертикальними трубками, які приварені до горизонтального верхнього та нижнього колектора. Бувають одно та дворядні. Така модель радіатора може використовуватися як перегородка або встановлюватися на балконах з французькими вікнами, в зимових садах і т.д. Спеціальне виконання цих радіаторів дозволяє змінювати відстань між трубками, виготовляти їх висотою від 200 мм, а також робити прилади різноманітних форм (кутові, радіусні, трапецієподібні). Стандартні габаритні розміри: висота від 400 до 2500 мм, довжина від 120 до 3000 мм та дві глибини 92 та 149 мм. Робочий тиск – 5 бар (спец. версія – 8 бар).

      Zehnder Excelsior

      Варіанти підключення трубчастих радіаторів Зендер

      Як і у більшості опалювальних приладів стандартними варіантами приєднання трубчастих радіаторів Zehnder є бокове та нижнє (доступний варіант із вбудованою вентильною вставкою). Кожен вид підключення має свій номер, який потрібно озвучувати менеджеру під час замовлення радіатора, оскільки від варіанта підключення залежить кінцева вартість. Для цього схематично розглянемо основні варіанти приєднання до опалювальної системи.

      1) При боковому підключенні, доступні такі приєднувальні розміри: 1/2", 1/4", 3/8", 3/4", 1" та 1 1/4". При такому підключенні може використовуватися сантехнічна арматура як: кульові або вентильні крани, термостатичні комплекти. Варіанти бокового підключення вказані нижче.

      Боковое подключение радиаторов Zehnder

      2) При нижньому підключенні без вентильної вставки, використовується стандартна міжосьова відстань 50 мм (по центру або збоку), або підключається знизу в крайніх секціях з кожного боку. Виходи для приєднання по центру можливі лише в радіаторах з парною кількістю секцій. Для приєднання до трубопроводу використовуються переважно комплекти типу Duo-Plex. Нижче на малюнку показано найпопулярніші варіанти нижнього підключення.

      Нижнее подключение Zehnder без термовентиля

      3) Нижнє підключення радіаторів Zehnder Completto із вбудованою термостатичною вставкою, дає можливість після придбання та встановлення термоголовки, комфортне та плавне регулювання температурою. Розміщення термовентиля можливе не тільки у верхньому колекторі, а й у нижньому.

      Нижнее подключение Zehnder Completto

      У нас на сайті можна не тільки купити трубчасті сталеві радіатори Zehnder, але й замовити їх фарбування, читайте у статті "порошкове фарбування". Фахівці інтернет-магазину "Grebenka" завжди раді проконсультувати, порекомендувати найкращий варіант для Вашої опалювальної системи, а також прорахувати або виїхати на об'єкт для замірів.

    • DL Radiators

      Трубчасті радіатори DeLonghi

      DL RADIATORS S.P.A. саме така на даний момент назва компанії, яка виробляє радіатори DeLonghi Multicolumn. Також виробник приєднався до англійської групи STELRAD (лідер ринку північної Європи).

      Асортимент продукції DL Radiators включає: водяні, електричні та комбіновані радіатори, щоб усі клієнти могли скористатися гнучкими варіантами установки, що підходять для будь-якого інтер'єру, вимог та температурного комфорту.

      Модель опалювальних приладів Multicolumn відносяться до сталевих трубчастих радіаторів. Якість Multicolonna очевидна з будь-якого боку. Глянцеве оздоблення трифазного забарвлення і м'які округлі лінії елементів роблять його настільки привабливим, що він стає справжньою окрасою інтер'єру, де б він не був встановлений. Завдяки точному лазерному зварюванню, корпусів головки, вони ідеально гладкі зовні та чисті всередині. Ця важлива характеристика разом із точними з'єднаннями між головками та трубками дозволяє виготовляти елементи без дефектів форми та внутрішніх залишків.

      Основні технічні особливості цієї моделі:

      • виготовлена з високоякісного листового металу (австрійська сталь), призначеного для глибокого штампування. Для виготовлення приладів використовується метал завтовшки 1,25 мм для головок та 1,2 мм для трубок діаметром 25 мм;
      • ширина секції 46 мм. Радіатори Multicolonna можна замовити з максимальною кількістю 20-60 елементів, залежно від висоти. Радіатори з великою кількістю секцій збираються безпосередньо на місці, шляхом приєднання окремих блоків батарей за допомогою: ніпелів, прокладок;
      • модель доступна у глибину від 2 до 6 труб, а висота від 300 до 3000 мм;
      • макс. робочий тиск 10 бар, випробувальний тиск 13 бар, макс. робоча температура 110 °С.

      Радіатори Multicolonna фарбуються за трифазною системою:

      1. Гаряче знежирення та основне фосфатування.
      2. Електрофорезне покриття зануренням для нанесення основного кольору рівномірно у внутрішній та зовнішній частинах радіатора з подальшим обпіканням при 185 °C.
      3. Епоксидне порошкове покриття та запікання при 170 °C для надання яскравого глянцевого покриття.

      Формування, зварювання, складання та остаточна перевірка радіаторів Multicolonna досягли такого високого рівня якості та точності, що DL Radiators надає гарантію на продукцію лінійки Multicolonna протягом 10 років.

    Показані 1 - 146 із 146 пунктів
    Показані 1 - 146 із 146 пунктів

    Трубчасті радіатори опалення

    При виборі сучасного опалювального приладу, не можна не звернути увагу на трубчасті радіатори. Що ж вони являють собою? Конструкція цих приладів складається із сталевих трубок, які з'єднуються з нижнім та верхнім колектором за допомогою лазерного зварювання. Завдяки цій технології готовий радіатор має міцну конструкцію, елегантний дизайн, гладку поверхню (підійдуть для об'єктів охорони здоров'я). На нашому сайті представлені основні виробники трубчастих радіаторів: Arbonia, Zender, Purmo, Instal Projekt.

    Основні характеристики трубчастих приладів опалення

    1) Робочий тиск стандартних: 10 бар, спеціальна версія: 16-18 бар.

    2) Максимальна температура теплоносія: 120 °C.

    3) Товщина стінок труб: 1,25 – 1,5 мм.

    4) Глибина радіаторів від 62 мм до 225 мм, залежно від кількості трубок.

    5) Висота від 15.5 см до 300 см.

    Переваги та недоліки сталевих трубчастих радіаторів

    До переваг можна віднести:

    • Широкий асортимент моделей. Можуть бути виконані у горизонтальному виконанні, вертикальному, а на замовлення - кутові, радіусні та у будь-якому кольорі RAL.

    радиусный трубчатый радиатор

    • Різноманітність дизайнерських рішень для різних інтер'єрів. Наприклад, для вимогливих клієнтів радіатор виробляється у вигляді лавки, перегородки чи іншого предмета меблів.

    трубчатый радиатор Purmo Delta Bar

    • Безпека, естетичність, гігієнічність – три головні плюси трубчастих радіаторів. Тому ці прилади можна побачити у багатьох організаціях вимогливих до чистоти.
    • Величезний вибір типорозмірів, підключень, колірних рішень дозволяють встановити сучасні трубчасті батареї в будь-яке приміщення, а також легкість в їх монтажі.

    Розглянемо основні недоліки:

    • Невелика тепловіддача, яку не завжди можна вирішити підбором інших габаритних розмірів через обмеження у місці монтажу батареї.
    • Невисокий робочий тиск 10 бар. Тому багато хто рекомендує їх встановлення в автономні системи опалення. Але цю проблему можна вирішити, потрібно лише замовити спеціальну посилену версію (16-18 атм).
    • Трубчасті сталеві радіатори не можна віднести до бюджетного сегменту, тому що вони виконують функцію не тільки опалювального приладу, а й є елементом декору.