Лідери продажів

Категорії

Переглянуті товари

  • IBP 5001А
    IBP 5001А

    IBP 5001А - рівнопрохідний мідний...

  • IBP 4270G
    IBP 4270G

    IBP 4270G - перехідна мідна муфта...

Інформація

Новинки

  • Retro Classic 500
    Retro Classic 500

    Чавунний радіатор Retro Classic 500 підходить для заміни старих батарей...

    2 171,84 грн
  • DeLonghi Multicolumn 2180/6 RAL9005M
    DeLonghi Multicolumn 2180/6 RAL9005M

    DeLonghi Multicolumn 2180/6 - трубчастий вертикальний чорний...

    13 713,75 грн
Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Список товарів виробника Royal Thermo

Радіатори Royal Thermo виготовляються на заводі Campo Di Calore, що знаходиться в Орджано (Італія). Протягом останніх років компанії вдалося запустити дев'ять сучасних комплексів лиття та зареєструвати сім міжнародних патентів. Нові ідеї разом із багаторічним досвідом дозволяють створювати нові моделі дизайнерських радіаторів Royal Thermo, які гармонійно впишуться у Ваш інтер'єр. Вся продукція компанії застрахована на території України, на суму 1000000 $.

У виробництві радіаторів Royal Thermo використовуються такі технології:



  • ABSOLUTBIMETALL – для додаткового запасу міцності використовується зварювання вертикального та горизонтального колектора методом опору.


innovation_ABSOLUTBIMETALL



  • POWERSHIFT - на вертикальному колекторі радіаторів Royal Thermo використовується додаткове ребра для збільшення площі тепловіддачі (приблизно на 3-5%).


innovation_powershift



  • Revolution - хвилеподібна форма ребра, яка покращує циркуляцію повітряного потоку і підвищує тепловіддачу на 3% за рахунок безперешкодного проходження повітря, що нагрівається при русі всередині радіатора.


innovation_revolution



  • Pianoforte - ексклюзивний дизайн, що використовується в біметалічних радіаторах Royal Thermo. За рахунок фронтальних конвективних вікон, створених через різний кут нахилу секцій, тепловіддача радіатора збільшується на 5%.


innovation_pianoforte



  • Захист від гідроударів - в алюмінієвих радіаторах Royal Thermo, замість привареної заглушки використовується метод з'єднання заглушки з радіатором без зварювання, це збільшує надійність стику, а також унеможливлює її механічне пошкодження.


innovation_zaglushka



  • Герметичність – у радіаторах Royal Thermo використовуються міжсекційні прокладки з матеріалу «Novaform® SK», який створений на основі спеціальної бавовни з додаванням графіту та силікону. Ущільнювальні прокладки забезпечують 100% захист від протікання.


innovation_novaform



Докладніше
Показані 1 - 18 із 18 пунктів
Показані 1 - 18 із 18 пунктів