Труби

Інформація

Новинки

  • Officine Rigamonti 0300
    Officine Rigamonti 0300

    Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

    257,60 грн
  • Officine Rigamonti 0240
    Officine Rigamonti 0240

    Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

    239,20 грн
  • Officine Rigamonti 1832
    Officine Rigamonti 1832

    Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

    1 339,52 грн
  • Officine Rigamonti 1831
    Officine Rigamonti 1831

    Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

    1 109,98 грн
Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Труби Немає жодного товару в цієй категорії.

Підкатегорії

  • Зшитий поліетилен

    Труби із зшитого поліетилену

    Труби із зшитого поліетилену зараз дуже популярні для застосування в системах опалення та водопостачання завдяки таким якостям як: міцність до хімічних речовин, гнучкість, низький коефіцієнт шорсткості, стійкість до корозії та відмінно витримують високі температурні режими. Вважається, що першим виробником труб із зшитого поліетилену була компанія Wirsbo (Швеція). Сама "зшивка" це утворення поперечних зв'язків між молекулами полімеру в широку тривимірну сітку. Головні зміни властивостей поліетилену при зшиванні:

    • Зменшується густина.
    • Міцність на розтяг збільшується.
    • Зменшується коефіцієнт лінійного розширення.
    • Збільшується термостійкість.
    • Підвищується хімічна стійкість.
    • Стійкість до низьких температур зростає.

    Види зшитого поліетилену

    Залежно від методу впливу буває хімічна та фізична зшивка поліетилену. Виходячи з цих методів розрізняють способи одержання зшитого поліетилену PEX:

    1. PEX-a – хімічний метод зшивки поліетилену за допомогою пероксидів (процес Томаса Енгеля). Так як пероксиди відносяться до небезпечних речовин і процес їх отримання досить складний і дорогий, цим пояснюється і ціна на готову трубу. Труба зі зшитого поліетилену PEX-a на сайті представлена такими брендами як Rehau (Німеччина) та Golan (Ізраїль).
    2. PEX-b - так звана силанова зшивка (хімічний метод зшивки за допомогою органосиланідів), яка у свою чергу виконується 2 способами: SIOPLAST (вінілсілан вводиться в розплав під час екструзії труби) та MONOSIL (вінілсілан перемішується з пероксидом та деякою кількістю поліетилену). Труба із зшитого поліетилену PEX-b на сайті представлена такими виробниками: Valtec, Tiemme та системою Rehau Raubasic.
    3. PEX-с - метод зшивки фізичний (відбувається шляхом впливу на зв'язки поліетилену потоком електронів). Такий метод робить більш гнучким поліетилен, тому що відсоток зшивки буде 60%, але зі збільшенням цього відсотка зростатиме твердість труби. Труба із зшитого поліетилену PEX-с на сайті представлена одним виробником – Tece (Німеччина).

    Останнім часом для системи теплої підлоги часто стали застосовувати труби PERT. Можна сказати, що це одна з новинок на ринку опалення. Але ця труба не відноситься до зшитого поліетилену PEX, оскільки є просто термостійким поліетиленом. Також можна зустріти такі назви як: DOWLEX чи LPE. Щоб не вдаватися до подробиць хімічного методу виготовлення цієї труби, головні її плюси: гнучкість, підвищена термостійкість (на відміну від звичайного ПЕ), міцність, стійкість до УФ-променів. Але труби PERT поступаються трубам із зшитого поліетилену, оскільки тривала термостійкість у них менша. З вітчизняних виробників такої труби відомі PENOROLL та Köller, із зарубіжних: RBM, Golan, Valtec. Українські аналоги не мають антидифузійного шару.

    Способи монтажу труб із зшитого поліетилену

    Монтаж труб із зшитого поліетилену в системі опалення або водопостачання відбувається за допомогою прес-фітингів (RBM, Valtec) або фітингами з насувною гільзою (Rehau, Golan, Tece). Для з'єднань із насувною гільзою використовуються фітинги з латуні та PPSU. Також знадобиться різний тип інструменту, якщо для прес-фітингів використовується стандартний з профілем ТН, то для систем з насувною гільзою знадобиться гідравлічний (в основному для великих діаметрів) або базовий ручний інструмент для запресування. Наша компанія надає інструмент в оренду при купівлі матеріалів, а також індивідуальні знижки для роздрібних клієнтів, так і для монтажних організацій. Не варто забувати, що при виборі труб для будь-яких інженерних систем потрібно в першу чергу звертати увагу не так на ціну, як її якість і надійність. Допомогу у цьому виборі завжди готові надати наші спеціалісти.

  • Мідні труби

    Паяння твердих та м'яких мідних труб

    payka

    Використання мідної труби в системах опалення або водопостачання далеко не з дешевих варіантів, але все ж таки якщо ви зважилися на цей крок, то знаєте, що мідні труби і фітинги довговічні, їх термін служби може вимірюватися терміном служби будівлі, де вони застосовуються.

    Види мідних труб

    Мідні труби діляться на 2 види: тверді та м'які. М'які мідні труби поставляються в бухтах, тверді – мірними відрізками. Основна вимога для використання мідних труб – застосовувати матеріали однорідного походження.

    Монтаж мідних труб

    Монтаж систем з мідних труб може проводитись за допомогою:

    1. обтискних фітингів
    2. прес-фітингів
    3. паяння труб та фітингів з використанням припою.

    pripoy

    Для першого варіанта з інструменту нам знадобиться ріжковий ключ, у другому варіанті потрібен спеціальний опресувальний інструмент. Докладніше розглянемо третій вид монтажу. Для паяння мідних труб знадобляться:

    • м'який або твердий припій;
    • паста для припою + пензлик для нанесення на трубу;
    • губка, шкірка або сталева щітка для зачистки труб та фітингів;
    • пропановий пальник;
    • мідна труба та фітинги

    Пальник можна використовувати недорогий, але для зручності з п'єзопідпалом. Припій для мідних труб використовується для міцності з'єднання. Твердий припій у вигляді прутків найчастіше застосовують при монтажі кондиціонерів або холодильного обладнання, а м'який припій (дрот з олова) у системах водопостачання та опалення.

    При використанні м'якого припою потрібно зачистити щіткою або губкою внутрішню та зовнішню частину труби. Потім на зовнішню частину труби і внутрішню частину з'єднання наносимо флюс-пасту за допомогою спеціального пензлика, який йде в комплекті. Після цього вставляємо трубу у фітинг, підпалюємо пальник і розігріваємо місце з'єднання. Далі припоєм проводимо з обох боків з'єднання, не обов'язково по всьому периметру, можна тільки наполовину, так як олов'яний припій вбирається всередину з'єднання. Для розігріву з'єднання вистачає 15-20 секунд. Не варто забувати про безпеку при паянні труб, приміщення має бути добре провітрюване.

    pajka-mednyh-trub

    Мідні труби не рекомендується застосовувати в системах водопостачання квартир, де для знезараження води використовується хлор, тому що при контакті міді з хлором утворюються шкідливі сполуки для організму.

    Після того, як шов на місці паяння охолонув, вся система повинна бути перевірена для цього потрібно створити максимальний робочий тиск у системі.

    Ціна мідних труб на сайті вказана за пог.м. Також діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків та при комплексних закупівлях. Для уточнення інформації дзвоніть.

  • Теплоізоляція для труб

    Домашні комунікації складаються з труб, які легко віддають тепло та переймають температуру навколишнього середовища. Щоб уповільнити цей процес використовують утеплювач. Він допомагає продовжити термін їхньої служби та відкласти ремонт.

    Коли потрібна теплоізоляція труб

    Цей матеріал може знадобитися у таких випадках:

    • якщо труби водопроводу прокладені нижче рівня промерзання ґрунту;
    • якщо труби опалення проходять крізь холодну зону;
    • іноді його використовують у самопливних системах каналізації.

    Без утеплювача вода легко замерзне у трубах взимку. Це може призвести до пошкодження. Також ізоляція допоможе усунути конденсат у спеку. У приватних будинках, де котельня знаходиться окремо, ізоляція потрібна щоб теплоносій або труба були гарячими.

    Іноді теплоізолюючий матеріал використовують і для звукоізоляції.

    Види матеріалу теплоізоляції

    Утеплювач може бути дуже різноманітний за своїми видами. Наприклад, він може бути виготовлений зі скловати або базальтової вати, з пінопласту та пінополістиролу, пінополіуретану, спіненого поліетилену, та інших матеріалів.

    Один із найпопулярніших варіантів, що використовуються в заміських будинках, є спінений поліетилен. Він має чудові характеристики, і він просто монтується. Розмірів у нього дуже багато, тому можна встановити його на труби будь-якого призначення.

    Теплоізоляція Мерілон у магазині «Grebenka»

    В інтернет-магазині можна купити ізоляцію із спіненого поліетилену для труб. Вона допоможе запобігти промерзанню та підтримати потрібну температуру труби. Цей матеріал можна використовувати для ізоляції труб водопостачання та опалення.

    Спінений поліетилен – один із найбільш екологічних видів утеплювача для труби. Продається в магазині в різних діаметрах.

    Теплоізоляція труб використовується для запобігання замерзанню та підтримці температури теплоносія. Ізоляція із спіненого поліетилену застосовується для труб гарячого та холодного водопостачання, опалення, а також ділянок труб для ізоляції від агресивної дії цементних сумішей. Теплоізоляція продається відрізками по 2 метри.

  • Труби з нержавіючої сталі

    Якщо ви шукаєте міцний і вогнетривкий трубний металопрокат, варто звернути увагу на вироби з нержавіючої сталі. Вартість такого металу не надто дорога, враховуючи його властивості. Випускається нержавіючий металопрокат строго за ДСТу і створюється з урахуванням новітніх технологій, поєднуючи безліч корисних якостей.

    Де застосовується труби з нержавіючої сталі

    Труби з нержавіючої сталі виготовляються із високоякісної листової сталі. З таким матеріалом легко працювати, оскільки він добре піддається обробці та легкий. Товщина листів може бути різною: від 04 мм до 50 мм. Виготовлення виробів може бути як гарячекатаним, так і холоднокатаним.

    Основні переваги таких труб полягають у тому, що вони зносостійкі, не підвладні корозії, не окислюються, вогнетривкі. У таких металовиробів безліч сфер застосування:

    • хімічна промисловість;
    • сфера харчування;
    • елементи декору;
    • автомобільна промисловість;
    • медицина;
    • водопровідна система та ін.

    Види труб з нержавіючої сталі

    Труби можуть бути електрозварними, профільними, водогазопровідними, шовними та безшовними. Залежно від сфер застосування їх виготовляють із різних марок сталі та з різними видами обробки. Труби можуть бути матовими, дзеркальними або шліфованими.

    За формою можуть розділятися на профільну (квадратні, прямокутні) та круглу та мати різні діаметри.

    Труби з нержавіючої сталі від «Grebenka»

    Нержавіючі труби фірми Valtec можна придбати на сторінці інтернет-магазину «Grebenka». Зі знижкою вони обійдуться трохи вище за 100 гривень.

    Широко застосовувані в системах опалення та водопостачання.

    Також у магазині можна знайти широкий асортимент та інших товарів з нержавіючої сталі, необхідних для ремонту системи будинку.

    Цінність прокладки трубопроводу нержавіючими трубами полягає у довгому терміні обслуговування, малому гідравлічному опорі, механічній міцності тощо. Додатково до труб купується запірна арматура (відводи, фітинги, фланці, трійники), за допомогою якої з'єднують трубопровід.

  • Поліпропіленові труби

    Види поліпропіленових труб

    Нині поліпропіленові труби почали витісняти давно нам знайомі металопластикові, мідні, сталеві труби. Їх переваги над іншими видами труб: простота монтажу, доступність, надійність, легкість транспортування, знижений рівень шуму під час транспортування рідини, тривалий термін служби.

    Виготовляються поліпропіленові труби та фітинги з матеріалу - сополімер поліпропілену, який характеризується такими властивостями як: жорсткість, стійкість до високих температур, еластичність, непроникність тощо. Можна зустріти такі позначення даного матеріалу: PPR, PP-R, PPr, PPRC. Можливість застосування досить широка, це і системи питного призначення, гарячого водопостачання, опалення, а також для транспортування різних хімічних сполук не агресивних до матеріалів труб та фітингів.

    Поліпропіленові трубопровідні системи позначаються в міліметрах і означають зовнішній діаметр труб, а також внутрішній діаметр фасонної частини для їх з'єднання поліфузним зварюванням. Порівняння розмірів трубопроводів із поліпропілену з розмірами сталевого трубопроводу можна побачити в таблиці нижче.

    сравнение диаметров труб

    Пластикові труби

    Пластикові труби при однаковому зовнішньому діаметрі можуть відрізнятися товщиною стінки, так як виробляються в різних нагнітальних серіях. Ці серії можна побачити на трубі: SDR та S, вони позначаються відповідно до міжнародних стандартів ISO та європейських стандартів EN. Також зустрічається маркування PN, що означає максимальний робочий тиск. Для монтажу системи водопостачання та опалення використовуються серії SDR 11, SDR 7,4 та SDR 6. Співвідношення між маркуваннями можна побачити у таблиці.

    соотношение маркировок полипропиленовых труб

    Існує 2 основних види поліпропіленових труб: звичайна без армування та армована (скловолокном або алюмінієм). Звичайна поліпропіленова труба використовується в основному, в системах холодного водопостачання, а армована в системах гарячого водопостачання та опалення. Порівняння основних характеристик наведено у таблиці нижче.

    основные характеристики полипропиленовых труб

    Купити поліпропіленові труби

    У нас Ви можете придбати поліпропіленові труби для опалення та водопостачання таких виробників як: Valtec, Ekoplastik, Tebo, Berke Plastik.

    Ціна поліпропіленових труб

    Ціна поліпропіленових труб на сайті актуальна та вказана за пог.м. Також діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків та при комплексних закупівлях.

    Інтернет-магазин Гребінка: Київ, Дніпро, Львів, Херсон, Рівне, Чернігів, Донецьк, Харків

  • Металопластикові труби

    Металопластикові труби

    У наш час металополімерні труби мають великий попит. Використовуються металопластикові труби для опалення та водопостачання. Складаються вони з п'яти шарів, а саме: зовнішній і внутрішній шар - матеріал PEX або PERT (у першому випадку зшитий поліетилен, а в другому - молекулярно ущільнений поліетилен), середній шар - алюмінієва фольга, яка зварюється встик, так званим методом TIG та два шари клею, що з'єднують поліетилен та алюміній. Дуже важливою є міцність клейового прошарку, щоб при перепадах температури або тиску в трубопроводі не виникло розшарування труби. Алюмінієвий шар у трубі не дає проникнути кисню всередину трубопроводу, а також забезпечує механічну міцність.

    металлопластиковая труба

    Ціна на металопластикові труби залежить від виробника. У нас на сайті представлені такі торгові марки як Rehau, TECE, HLV, Valtec, RBM. Ці торгові марки добре зарекомендували себе на нашому ринку і користуються великою популярністю.

    Для монтажу систем трубопроводів із металопластикових труб знадобиться інструмент та фітинги. Для труб таких виробників як HLV, Valtec, RBM інструмент та фітинги ідентичні, а для Rehau та TECE, фітинги та монтажний інструмент підійдуть лише власного виробництва. Основні види фітингів для з'єднання металопластикових труб можна розділити на 2 види: прес-фітинги та обтискні фітинги.

    Для монтажу трубопроводів за допомогою обтискних фітингів вам знадобиться звичайний ріжковий ключ. Такі фітинги не рекомендується замонолічувати у стіни будівлі, тому що їх доводиться іноді підтискати. Для заміни такого з'єднання не потрібно обрізати трубу, а потрібно буде тільки розкрутити ключем фітинг. Обтискні фітинги підійдуть для монтажу труб виробництва HLV, Valtec та RBM.

    обжимные фитинги

    На відміну від обтискних фітингів, прес-фітинги можна замонолічувати у будівельних конструкціях.

    пресс-фитинги

    Для монтажу трубопроводів, металопластиковими трубами HLV, Valtec та RBM за допомогою прес-фітингів, знадобиться прес-інструмент із насадками TH.

    пресс-инструмент

    А для труб Rehau і TECE, знадобиться вже спеціальний інструмент, так як для їх монтажу використовується система PUSH (насувна гільза). Цей інструмент дуже дорогий, тому якщо монтаж потрібно зробити одноразово, його можна взяти в оренду.

    инструмент Рехау

    Виробники Rehau та TECE роблять фітинги та гільзи до них з такого матеріалу, як латунь або пластик (PPSU).

    фитинги рехау

    Крім самого прес-інструменту із насадками для з'єднання металопластикової труби з фітингами знадобляться: калібратор, ножиці, кондуктор для згинання труби і т.д.

    Для того щоб купити металопластикові труби та фітинги, а також уточнити оптові ціни на них, телефонуйте, а також надсилайте свої кошториси та заявки на ел. адресу (контакти внизу сторінки).

Сучасні види труб для створення систем опалення та водопостачання

  1. Поліпропіленові труби використовуються в системах гарячого, холодного водопостачання та опалення. Переваги цих труб: відсутність корозії, стійкість до впливу хімічно агресивних середовищ, легкість у монтажі, а також важлива ціна. Термін служби такої труби близько 50 років. Труби діляться на 2 види: цілісні та багатошарові (армовані алюмінієм та скловолокном). Діаметр таких труб від 20 до 110 мм. Через те, що армування проходить по центру труби, воно не вимагає зачистки. Поліпропіленові труби виготовляються у штангах по 4 метри.
  2. Металопластикові труби використовуються в системах холодного та гарячого водопостачання, опалення, транспортування харчових та нехарчових продуктів у технологічних процесах. Мають якості пластикових труб, а також відрізняються своєю міцністю і здатністю "пам'яті", запам'ятовують форму, яку Ви їй надасте. Стінки труби не пропускають кисню і можуть укладатися в бетонну стяжку. Вимагає набагато менше фітингів, ніж для пластикових труб. Максимальний робочий тиск 10 бар, максимальна температура становить 95ºC. Термін служби – 50 років. Поставляється у бухтах.
  3. Матеріал для труб із зшитого поліетилену одержують за допомогою звичайного поліетилену високої щільності та його обробки. Це надає виробам міцності, термічної стійкості, еластичності. Труби із зшитого поліетилену можуть використовуватися для систем гарячого та холодного водопостачання, а також опалення з робочою температурою до 80°С (при тиску 6 бар). Максимальний тиск цих труб 10 бар і робоча температура 60°С. Термін служби – 50 років.