Радіатори

Інформація

Новинки

  • Officine Rigamonti 0300
    Officine Rigamonti 0300

    Officine Rigamonti 0300 – манометр з радіальним підключенням....

    257,60 грн
  • Officine Rigamonti 0240
    Officine Rigamonti 0240

    Officine Rigamonti 0240 - манометр з осьовим підключенням....

    239,20 грн
  • Officine Rigamonti 1832
    Officine Rigamonti 1832

    Officine Rigamonti 1832 - регульований клапан скидання тиску з керованим...

    1 339,52 грн
  • Officine Rigamonti 1831
    Officine Rigamonti 1831

    Officine Rigamonti 1831 - клапан скидання тиску із системою керованого...

    1 109,98 грн
Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Радіатори Немає жодного товару в цієй категорії.

Підкатегорії

  • Алюмінієві радіатори

    Переваги та недоліки алюмінієвого радіатора опалення

    При виборі алюмінієвих радіаторів потрібно враховувати в яку систему опалення, Ви їх встановлюватимете. Залежно від виробника, алюмінієві батареї виготовляються з робочим тиском від 6 до 20 атм. Якщо у вас будинок або квартира з автономною системою опалення, де є можливість стежити за станом теплоносія та навантаженнями в системі, варіант з алюмінієвими радіаторами вам підійде. Якщо ж у квартирі чи приміщенні централізована система опалення, то потрібно враховувати, що батареї з алюмінію схильні до електрохімічної корозії через поганий теплоносій, а також під час перевірки системи опалення, раптовий гідроудар може пошкодити радіатор. Виробники намагаються вирішити цю проблему шляхом нанесення спеціальної антикорозійної обробки. Також, щоб уникнути корозії, потрібно враховувати, що алюміній не може поєднуватися з мідними та сталевими трубами. Якщо ви хочете зробити опалення трубами з міді або сталі, то при встановленні радіаторів потрібно застосовувати кадмовані, хромовані або нікельовані ніпелі та пробки. Головні переваги алюмінієвого радіатора:

    • мала вага, що полегшує перевезення та монтаж;
    • велика тепловіддача за малих габаритів;
    • спосіб обігріву – конвекційний;
    • швидка реакція на зміну температури теплоносія;
    • якісне порошкове фарбування;
    • можливість вибору горизонтальної чи вертикальної моделі.

    Алюмінієві батареї відрізняються в основному між собою: дизайном, міжосьовою відстанню (відстань для підключення труб), габаритними розмірами (висота, глибина та ширина секції), робочим тиском.

    Котел з мідним теплообмінником та алюмінієві радіатори

    Дуже часто клієнти при розмові з нашими менеджерами повідомляють, що у них встановлений котел з мідним теплообмінником і пропонувати алюмінієві радіатори їм не потрібно, оскільки вони вичитали в інтернеті або чули від свого монтажника, що радіатори з таким котлом не сумісні. Дійсно, якщо об'єднати ці метали один з одним, то алюмінієві батареї будуть руйнуватися через те, що мідні труби притягуватимуть іони алюмінію, але уявити прямий контакт алюмінієвого радіатора з мідним теплообмінником котла в системі опалення, просто неможливо. Адже найчастіше для приєднання опалювальних приладів до системи опалення використовуються труби: поліпропіленові, металопластикові або зі зшитого поліетилену. Тобто ніякого прямого контакту міді з алюмінієм не буде і радіатори вам прослужать дуже довго.

    Способи виробництва та збирання алюмінієвих радіаторів

    Алюмінієві радіатори виробляються двома способами: литтям та екструзією. Метод лиття передбачає відлив усієї секції під тиском, а метод екструзії - спочатку виготовляється секція батареї, а верхня та нижня частина колектора відливаються окремо під тиском, після чого всі частини склеюються. Для більш міцної конструкції, виробники в основному використовують ливарний метод. У виробництві цих радіаторів можна використовувати первинний чи вторинний алюміній. Збирання секцій батареї відбувається на виробництві за допомогою міжсекційних ніпелів.

    Розрахунок кількості секцій алюмінієвого радіатора

    Щоб зрозуміти скільки секцій опалювального приладу потрібно для обігріву приміщення потрібно враховувати такі фактори:

    • Товщина всіх стін.
    • Утеплення будинку чи квартири.
    • Кількість склопакетів та розташування вікон.
    • Розташування кімнат у приміщенні тощо.

    Тепловіддача секції залежить від її габаритних розмірів і від температури подачі теплоносія. Кожен виробник вказує тепловіддачу на коробці або в паспорті виробу, але за різної робочої температури. Для правильного розрахунку алюмінієвих радіаторів краще звертайтеся до наших спеціалістів або монтажників, які здійснюватимуть монтаж вашої опалювальної системи. Якщо ж ви хочете прорахувати приблизну кількість секцій, то вам потрібні такі основні дані як: площа та висота приміщення, потужність однієї секції батареї. При стандартній висоті стелі в 3 м на 1м2 площі вам знадобиться 0,1 кВт потужності, якщо висота стелі понад 3 м, то для правильного прорахунку потрібен коефіцієнт, що дорівнює співвідношенню стандартної висоти до фактичної. На прикладі це буде виглядати так: для обігріву приміщення площею 30 м2 і стандартною висотою стелі 3 м, нам потрібна потужність радіатора 3 кВт. Якщо у нас секція опалювального приладу потужністю 150 Вт, то нам знадобиться 20 секцій алюмінієвого радіатора (3000 Вт / 150 Вт / 1 секцію = 20 секцій).

    Комплектуючі для алюмінієвих радіаторів та приклади підключення

    Для підключення алюмінієвих батарей до системи опалення потрібні такі комплектуючі:

    • радіаторні крани (кульові, вентильні або термостатичні);
    • радіаторні комплекти (перехідні футорки, заглушки, кран маєвського);
    • кронштейни (штирьові, підлогові або для стін із гіпсокартону).

    комплектация

    Приклади підключення алюмінієвого радіатора до системи опалення:

    подсоединение

    На сайті представлені такі бренди алюмінієвих радіаторів: Fondital, Global, Radiatori, Alltermo, Termica, Mirado, Ekvator та ін. Діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків, а також при комплексних закупівлях.

  • Біметалеві радіатори

    Біметалеві радіатори опалення

    Біметалевий радіатор - надійний опалювальний прилад, який поєднує в собі найкращі якості від алюмінієвого та сталевого радіатора. Це чудовий варіант для централізованого опалення. Вони без проблем переносять перепади тиску в системі опалення та теплоносій поганої якості. Якщо ви захотіли змінити свої старі чавунні батареї, то заміна їх на біметалеві радіатори буде найкращим вибором. І справа не тільки в дизайні, а й у тому, що для їхнього нагріву буде потрібно менше теплоносія, а це економія енергоресурсів, що в наш час дуже актуально. Що ж до дизайну біметалевих батарей, то вони дуже схожі між собою, стандартне заводське фарбування білого кольору. Якщо ж потрібен радіатор нестандартного кольору, ви завжди можете замовити фарбування радіатора у наших менеджерів, вказавши колір з палітри RAL.

    Конструкція біметалевого радіатора

    Конструкція батареї виконана з двох металів: алюміній та сталь. Зі сталі виготовляється горизонтальний і вертикальний колектор радіатора по якому рухається теплоносій, а з алюмінію - зовнішня частина радіатора, вона з теплоносієм не контактує. Використання сталі в цих опалювальних приладах обумовлено тим, що цей метал не боїться перепадів тиску, а також стійкіший до корозії при з'єднанні з іншими металами. Оболонка з алюмінію у свою чергу дуже швидко нагрівається і має високу тепловіддачу. Також при виборі біметалічного радіатора потрібно звертати увагу на форму ребра, тому що холодне повітря проходить через ребро радіатора і вже нагріте розподіляється по приміщенню.

    радиатор в разрезе

    Технічні характеристики

    Біметалеві радіатори, так як і алюмінієві, можуть відрізнятися між собою габаритними розмірами та максимальним робочим тиском. Стандартне міжосьове підключення таких батарей 350 і 500 мм, але в деяких виробників також є 150 мм (найнижчий біметалевий радіатор), 300 мм і 800 мм.

    габаритные размеры радиатора

    Робочий тиск приблизно у всіх однаковий 25-35 атмосфер. Для централізованого опалення рекомендується вибирати радіатор із максимальним робочим значенням. Також для цих батарей важливі такі значення як: тепловіддача та вага однієї секції. Величина потужності 1-ї секції нам знадобиться для правильного розрахунку їх кількості для обігріву приміщення. Для точного розрахунку радіаторів потрібно враховувати кількість та типи вікон у приміщенні, товщину стін, утеплення будинку тощо. Після того, коли ми дізнаємося скільки Вт нам знадобиться для обігріву 1м2 приміщення, загальну площу множимо на необхідну потужність і ділимо на потужність, що видає 1 секція радіатора. Наприклад: для обігріву 1 м2 кімнати потрібно 100 Вт, її загальна площа 15 м2. Множимо 15х100 = 1500 Вт (необхідна потужність радіатора для обігріву приміщення). Ми вибрали радіатор, одна секція якого видає 170 Вт. Тепер потрібну потужність ділимо на тепловіддачу однієї секції: 1500 Вт/170 Вт = 8,82. Виходить, що для обігріву приміщення площею 15 м2 нам знадобиться 9 секцій обраного радіатора.

    Підключення біметалевого радіатора

    На відміну від алюмінієвих та сталевих радіаторів, біметалеві радіатори представлені на ринку України лише з боковим підключенням. Ознайомитись з варіантами приєднання можна на малюнку нижче.

    подключение радиатора

    Для підключення біметалевих батарей до системи опалення вам знадобляться такі ж комплектуючі, як і для алюмінієвих: радіаторні крани або комплекти з термоголовкою, комплекти перехідників 3/4" або 1/2", а також настінні або підлогові кронштейни.

    У нас на сайті представлені такі бренди біметалевих радіаторів: Fondital, Global, Radiatori, Alltermo, Termica, Mirado, Ekvator, Rondo 150, ItalClima. Діють спеціальні ціни для будівельних організацій та сантехніків, а також при комплексних закупівлях.

  • Низькі радіатори

    Низькі радіатори опалення для панорамних вікон

    низкие радиаторы

    Від чого залежить вибір низького радіатора для опалення приміщення? Насамперед це пов'язано з новими архітектурними рішеннями. У сучасних офісних та житлових будинках встановлені панорамні вікна або низькі підвіконня з висотою, що не перевищує 400-500 мм від підлоги. У такому випадку, не можливе встановлення стандартної батареї висотою 500 мм і вище, але є можливість монтажу внутрішньопідлогового конвектора (якщо дозволяє глибина стяжки) або невисокого приладу опалення. Низький радіатор не затьмарюватиме естетичний вигляд з вікна, оскільки він може встановлюватися або на кронштейни для підлоги, або на настінні кріплення (у випадку з низьким підвіконням). Для правильного вибору таких батарей потрібно враховувати систему опалення, а також площу приміщення, що опалюється. Невисокі батареї зустрічаються у всіх типів радіаторів: алюмінієвих, біметалічних, сталевих, мідно-алюмінієвих, чавунних.

    Низькі алюмінієві радіатори

    Невисокі алюмінієві опалювальні прилади на опалювальному ринку України представлені такими брендами: Sira (PERLA, RUBINO), Alltermo (Uno Compacto), Global (GL/R). У всіх цих виробників висота радіатора не перевищує 290 мм. Підключення у цих батарей бокове, фіксуватися можуть або на кронштейни настінні, або встановлюватися на ніжки. Робочий тиск 16-25 бар. Тепловіддача однієї секції найбільша у Global GL/R – 163 Вт. Заводські збірки низьких алюмінієвих радіаторів – 10 секцій. Можуть бути переукомплектовані у потрібну кількість секцій за допомогою міжсекційних ніпелів. Головна перевага цих батарей, як і всіх алюмінієвих, це: тепловіддача, швидке нагрівання, невелика ємність води в секції. Головний недолік: схильні до електрохімічної корозії. Потрібно пам'ятати, що низькі алюмінієві радіатори слід встановлювати у приміщення з автономним опаленням або в централізовані (нові) системи!

    Низькі біметалічні радіатори

    На відміну від алюмінієвих батарей, вони виготовлені з двох металів: сталь (горизонтальні та вертикальні колектори) та алюміній (каркас), тому можуть встановлюватись у центральні (старі) системи опалення. Основні бренди низьких біметалічних радіаторів: Alltermo (Сento), Sira (BI-POWER) та Tianrun (Rondo 150). Робочий тиск таких приладів – 35 бар. Стандартні заводські збірки по 10 секцій. Через складність технології виготовлення ціна у них буде трохи вищою, ніж у аналогічних алюмінієвих радіаторів. Підключення, як і в алюмінієвих, бокове. Для приєднання до системи опалення використовуються стандартні перехідні футорки діаметром 1/2" або 3/4" та кульові, вентильні або термостатичні крани. Головна перевага таких приладів - поєднання з усіма металами і високий робочий тиск.

    Низькі сталеві панельні радіатори

    Якщо раніше найнижча залізна батарея була висотою 300 мм, то зараз провідні виробники стали випускати панельні радіатори висотою всього 200 мм. Основні постачальники таких приладів на наш ринок: Kermi (Німеччина), Purmo (Фінляндія), Korado (Чехія). Сталеві радіатори рекомендується встановлювати в автономні системи опалення або в централізовані (нові) системи, оскільки робочий тиск у них 10 бар. Також важливо, що ширина каналів у таких приладів невелика, тому їх не можна встановлювати в системи із забрудненим теплоносієм. Постачаються такі радіатори з боковим та нижнім підключенням (Кермі та Корадо), а також універсальним (Пурмо). Довжина низьких сталевих батарей від 600 до 3000 мм. В наявності підтримується 22 та 33 тип радіаторів, але виробник Пурмо пропонує на замовлення 21 та 44. Також Purmo випускає кілька версій таких батарей: Ventil Compact (універсальний стандартний радіатор), Plan Ventil Compact (з гладкою передньою пластиною), Ramo Ventil Compact (передня) пластина з горизонтальними смужками), Plan Ventil Compact D (гладка передня та задня пластина), Ramo Ventil Compact D (передня та задня сторона з горизонтальними смужками). Кріплення таких приладів купується окремо.

    Низькі мідно-алюмінієві радіатори

    Конструкція теплообмінника таких приладів опалення складається з мідних трубок та алюмінієвих пластин, кожух також виконаний з алюмінію. Теплоносій контактує лише з міддю. Ці радіатори мають велику тепловіддачу. Основні виробники, які представлені на нашому ринку, це Термія (Україна) та Регулус (Польща). Якщо у Термії найнижчий радіатор 21 см, то у польського виробника Regulus – 12 см (також є варіанти з мінімальною висотою 21.5 см та 30.5 см). Варіанти підключення: бокове, нижнє, нижнє по центру та прохідне (для однотрубних систем). У комплекті надається настінне або підлогове кріплення (на вибір). Довжина таких радіаторів: 400-2000 мм (з кроком 100 мм), робочий тиск – 15 Атм. Такі прилади більше підійдуть до індивідуальних систем опалення.

    Низькі чавунні радіатори

    Тут йтиметься не про старі чавунні однотипні батареї, а про прилади в сучасному стилі, так звані ретро-радіатори. Мінімальна висота у них 330 мм (Bolton), 340 мм (Viadrus Hellas) та 360 мм (Derby M4). Усі три моделі встановлюються на ніжки. Робочий тиск – 10 бар. Ці радіатори мають як свої плюси, так і мінуси. До першого можна віднести:

    1) оригінальний дизайн;

    2) тривалий термін служби;

    3) робота з будь-яким теплоносієм;

    4) тривале охолодження.

    А до другого:

    1) вага радіатора;

    2) довге нагрівання (довше, ніж інші секційні радіатори);

    3) місткість секції (в радіаторі міститься велика кількість теплоносія, що погано позначається на економічності системи).

    Ми бачимо, що вибір низьких радіаторів опалення дуже великий. З правильним підбором такої батареї для Вашої системи опалення завжди допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину "Grebenka".

  • Високі радіатори

    Високі (вертикальні) радіатори для опалення

    Давайте розглянемо, у яких випадках виникає питання про вибір вертикального або, як його ще називають, високого радіатора опалення. Це може бути викликано наявністю панорамних вікон, де немає можливості встановлення стандартного радіатора або внутрішньопідлогового конвектора, а встановлення низької батареї не вирішить питання обігріву всього приміщення. Також якщо в приміщенні є ніші і монтаж в них опалювального приладу, лише буде підкреслювати дизайн Вашого інтер'єру. Високі радіатори бувають: алюмінієві, біметалеві, сталеві (звичайні, дизайнерські, трубчасті), мідно-алюмінієві.

    Вертикальні алюмінієві радіатори

    vertikalnye radiatory

    На сайті високі алюмінієві батареї представлені такими італійськими брендами: Global (моделі Oskar, Ekos, Sebino) та Fondital (Garda). Висота таких радіаторів варіюється від 1000 мм до 2000 мм. Підключення бокове, монтуються на настінні кронштейни (переважно кутові), робочий тиск 16 бар. Стандартна заводська збірка таких радіаторів 5 секцій, але їх можна переукомплектувати в потрібну кількість за допомогою ніпелів для радіаторів. Головні переваги вертикальних алюмінієвих радіаторів: ціна, висока тепловіддача, мала вага. Рекомендується для монтажу в індивідуальну систему опалення. Щоб опалювальний прилад не виділявся (або навпаки) із загального дизайну приміщення, Ви завжди можете замовити його фарбування у будь-який колір із палітри RAL.

    Вертикальні біметалеві радіатори

    PianoForte Tower_Silver Satin

    Нещодавно на ринку опалювального обладнання в Україні з секційних високих батарей були тільки алюмінієві, але багато хто остерігався їх встановлювати в централізовану систему опалення через невеликий робочий тиск 6-16 бар. І ось з 2017 року з'явилися італійські біметалеві дизайн-радіатори PianoForte Tower габаритною висотою 1440 мм та 1760 мм. Вони випускаються в 3 кольорових варіантах: Bianco Traffico (білий), Silver Satin (срібний) та Noir Sable (чорний). Сталевий колектор дозволяє використовувати радіатори в системах, які схильні до гідроударів і з неякісним теплоносієм. Робочий тиск – 30 бар. Унікальний дизайн радіаторів PianoForte Tower припускає їх монтаж у різні стилі Вашого інтер'єру.

    Вертикальні сталеві радіатори

    Kermi_Verteo

    З високих сталевих опалювальних приладів найбільш відомі такі бренди як Vogel&Noot (Австрія), Purmo (Фінляндія), Enix (Польща), Kermi (Німеччина). Як і у звичайних панельних батарей, робочий тиск у них 10 бар. Габаритна висота від 1600 мм до 2600 мм, а ширина від 300 мм до 700 мм. Робочий тиск 6-10 бар. При їх виробництві використовують сталь холодного прокату. На тильній стороні радіатора розташовані скоби для кріплення на стіну. Передня панель таких опалювальних приладів, залежно від моделі та виробника, може бути виконана по-різному: профільована, гладка, з вертикальними лініями. Рекомендуються для встановлення в приміщення з індивідуальною системою опалення. Якщо Ви переживаєте, що вони тільки в білому кольорі, то це не так, сталеві радіатори можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL.

    Вертикальні трубчасті радіатори

    trubchatie

    Елегантні трубчасті радіатори можуть прикрасити будь-яке приміщення, адже не дарма їх відносять не тільки до вертикальних опалювальних приладів, але і дизайнерських. Трубки виготовлені із сталі, а сама конструкція зварена. Найвідоміші бренди серед трубчастих радіаторів: Arbonia, Zehnder, Cordivari, Instal Projekt, Irsap. Можуть встановлюватися не тільки в системи з індивідуальним, але й з централізованим опаленням. Оскільки всі поверхні опалювальних приладів доступні для прибирання, їх рекомендують для встановлення в приміщення з підвищеними вимогами до гігієни (лікарні, школи, заклади освіти). Максимальна висота може досягати 3000 мм. Різноманітні кольорові рішення, що застосовуються до трубчастих радіаторів, роблять їх цікавими для будь-яких дизайнерських фантазій.

    Вертикальні мідно-алюмінієві радіатори

    regulus-sollarius-decor

    Польський виробник мідно-алюмінієвих опалювальних приладів "Regulus" також не відстає від інших виробників вертикальних радіаторів. Модель Sollarius Decor - високий мідно-алюмінієвий опалювальний прилад із плоскою поверхнею. Вони стійкі до корозії, оскільки теплообмінник виготовлений з міді, а корпус з алюмінію. Висота радіаторів від 1385 до 1925 мм, а ширина 400-800 мм. Підключення нижнє стандартне під бінокль 50 мм. Робочий тиск – 15 бар, що дозволяє встановлювати їх у різні системи опалення. Пофарбовані білою порошковою епоксидно-полістирольною фарбою (RAL 9003), але на замовлення можуть бути в будь-якому кольорі з палітри RAL. Гарантія на вертикальні мідно-алюмінієві радіатори – 25 років.

  • Сталеві радіатори

    Сталеві радіатори

    Нові сучасні будівлі вводяться в експлуатацію вже зі встановленими сталевими обігрівачами, але їхня якість залишає бажати кращого. Чому так часто їх встановлюють? Популярність, насамперед, обумовлена такими перевагами:

    • Швидке прогрівання.
    • Простота монтажу.
    • Широкий вибір розмірів (товщина, висота, довжина).
    • Економічність та надійність.

    Також розглянемо головні мінуси:

    • Схильність до корозії (не можна зливати воду після закінчення опалювального сезону).
    • Немає захисту від гідроударів (належить до централізованих систем).
    • У дешевого сегмента неякісне лакофарбове покриття, через що рекомендується не встановлювати в приміщення з великою вологістю.

    Основні характеристики

    Конструкція цих виробів виглядає так: зі сталі холодного прокату, точковим зварюванням, зварюються разом дві пластини, а між ними залишаються канали, по яких циркулює теплоносій. Товщина металу може використовуватись 1,15 мм (турецькі виробники), 1.25-1.5 міліметра (європейські). Щоб збільшити тепловіддачу до внутрішньої стінки приварюються пластини з тонколистової гофрованої сталі, отже, тепло передається не тільки від панелей обігрівача, але ще й конвекційним методом, що дозволяє збільшити потужність більше ніж в два рази.

    стальной радиатор в разрезе

    Робочий тиск панельних приладів 6-10 бар, випробувальний – 13-15 бар, максимальна температура теплоносія – 110°C. Важлива якість теплоносія, тому що ширина каналів невелика, а в централізованих системах вода з різними домішками, поступове накопичення відкладень усередині каналів призведе до недовгої служби опалювального приладу. Наявність зварних швів робить виріб чутливим до гідроударів, а в центральних опалювальних системах це досить часте явище. В автономному опаленні є можливість контролювати властивості теплоносія, а тиск не перевищує 3-4 бар. Встановлення в такі системи сталевих батарей буде найкращим рішенням.

    Тип та габарити

    Габаритні розміри стандартних панельних приладів приблизно однакові (висота від 200 мм до 900 мм, довжина: 400–3000 мм). Тип розглянемо детальніше.

    tip-stalnyh-radiatorov

    Він складається з двох цифр, перша означає кількість панелей, а друга - ряд ребра.

    • 10 – конструкція складається з однієї панелі. З заднього боку приварені скоби під кріплення на стіну. Товщина 44-47 мм.
    • 11 - панель та один ряд ребра. Глибина 60-63 мм.
    • 20 - двопанельний без приварених пластин, може використовуватись, як гігієнічний. Ширина – 66 міліметрів. Є бічні стінки та верхня решітка.
    • 21 - відмінність від 20 типу, у тому, що є один конвекційний ряд. Товщина: 66-80 мм.
    • 22 - один із найпопулярніших типів. Складається з 2 панелей та 2 рядів ребра. Глибина: 10-10,5 см.
    • 33 тип відповідно трьохпанельний з трьома рядами конвекційних пластин. Товщина таких батарей 152-166 мм, залежно від виробника.

    Способи під'єднання панельних радіаторів

    Варіанти підключення:

    1) Бокове. Буває одностороннім правим або лівим, перехресним, сідлоподібним. При односторонньому - подача приєднується зверху, а обратка - знизу (як на рис. нижче).

    боковое одностороннее

    Коли труби виведені з підлоги, застосовується сідлоподібне (знизу з боків). Потужність при цьому зменшується приблизно на 10%.

    cедлообразное подсоединение

    І ще один вид бокового підключення – діагональне (перехресне). Використовується в основному для опалювальних приладів довжиною понад 2 метри або у яких висота менша за довжину в 4 рази. Труба подачі приєднується до верхнього патрубка праворуч або зліва, а зворотний - до нижнього по діагоналі.

    диагональное подключение

    Для такого підключення можуть використовуватись, як звичайні кульові крани з американкою, так і вентильні, а також термостатичні клапани. Або можна придбати готові радіаторні комплекти.

    2) Нижнє. Буває праве та ліве, а також по центру. Для таких моделей використовують вузол нижнього підключення (бінокль). При такому підключенні обратка розташована ближче до краю, а подача - до центру. Способи приєднання вказані на малюнку нижче:

    способы нижнего подключения

    Сталеві радіатори з нижнім під'єднанням від європейських заводів мають термостатичну вставку і для автоматичного регулювання температури в приміщенні потрібно встановити термоголовку.

    Розрахунок сталевого радіатора

    Для правильного підбору необхідно знати потужність, яка потрібна для обігріву і габарити. Не варто забувати, що коли батарея встановлюється під вікном, повинна займати не менше 75% ширини віконного отвору. Якщо система опалення вже розведена, її також потрібно враховувати для правильного вибору підключення (бокове або нижнє). За дизайном вони можуть бути не тільки з профільованою панеллю, але і з гладкою або з елегантними горизонтальними лініями. Стандартний колір для цих опалювальних приладів RAL 9016, але ви можете замовити фарбування в будь-який колір.

  • Чугунные ретро радиаторы
  • Трубчасті радіатори

    Трубчасті радіатори опалення

    При виборі сучасного опалювального приладу, не можна не звернути увагу на трубчасті радіатори. Що ж вони являють собою? Конструкція цих приладів складається із сталевих трубок, які з'єднуються з нижнім та верхнім колектором за допомогою лазерного зварювання. Завдяки цій технології готовий радіатор має міцну конструкцію, елегантний дизайн, гладку поверхню (підійдуть для об'єктів охорони здоров'я). На нашому сайті представлені основні виробники трубчастих радіаторів: Arbonia, Zender, Purmo, Instal Projekt.

    Основні характеристики трубчастих приладів опалення

    1) Робочий тиск стандартних: 10 бар, спеціальна версія: 16-18 бар.

    2) Максимальна температура теплоносія: 120 °C.

    3) Товщина стінок труб: 1,25 – 1,5 мм.

    4) Глибина радіаторів від 62 мм до 225 мм, залежно від кількості трубок.

    5) Висота від 15.5 см до 300 см.

    Переваги та недоліки сталевих трубчастих радіаторів

    До переваг можна віднести:

    • Широкий асортимент моделей. Можуть бути виконані у горизонтальному виконанні, вертикальному, а на замовлення - кутові, радіусні та у будь-якому кольорі RAL.

    радиусный трубчатый радиатор

    • Різноманітність дизайнерських рішень для різних інтер'єрів. Наприклад, для вимогливих клієнтів радіатор виробляється у вигляді лавки, перегородки чи іншого предмета меблів.

    трубчатый радиатор Purmo Delta Bar

    • Безпека, естетичність, гігієнічність – три головні плюси трубчастих радіаторів. Тому ці прилади можна побачити у багатьох організаціях вимогливих до чистоти.
    • Величезний вибір типорозмірів, підключень, колірних рішень дозволяють встановити сучасні трубчасті батареї в будь-яке приміщення, а також легкість в їх монтажі.

    Розглянемо основні недоліки:

    • Невелика тепловіддача, яку не завжди можна вирішити підбором інших габаритних розмірів через обмеження у місці монтажу батареї.
    • Невисокий робочий тиск 10 бар. Тому багато хто рекомендує їх встановлення в автономні системи опалення. Але цю проблему можна вирішити, потрібно лише замовити спеціальну посилену версію (16-18 атм).
    • Трубчасті сталеві радіатори не можна віднести до бюджетного сегменту, тому що вони виконують функцію не тільки опалювального приладу, а й є елементом декору.
  • Дизайнерські радіатори

    Дизайнерські радіатори опалення

    Якщо раніше багато хто не замислювався про зовнішній вигляд опалювального приладу, то зараз при плануванні інтер'єру будь-якого приміщення з дизайнером або самостійно, є можливість обрати такий радіатор опалення, який не тільки не порушить естетику, а акцентуватиме увагу ваших гостей. Вже немає необхідності ховати опалювальний прилад за диваном, закривати дерев'яними панелями або завішувати шторами. Старі однотипні чавунні батареї вже давно зникли, а на зміну їм приходять декоративні радіатори.

    Різноманітність дизайн-радіаторів

    Вибір дизайнерських опалювальних приладів на сьогоднішній день дуже великий і їхній зовнішній вигляд просто заворожує. Вони можуть бути класичного вигляду, наприклад, трубчасті або панельні зі спеціальним принтом, а деякі мають оригінальну форму, оскільки створені відомими дизайнерами. Матеріали для виготовлення таких радіаторів застосовують різні: нержавіюча сталь, мідь, чавун, природний камінь, листова сталь і т.д. Тому вони мають різні технічні характеристики та можуть встановлюватись у будь-які системи опалення. При підборі дизайн-радіатора слід враховувати не лише його зовнішній вигляд, а й теплову потужність, приміщення в якому він буде встановлений, функціональність, спосіб підключення. У цих питаннях Вам завжди допоможуть наші спеціалісти.

    Вартість дизайнерських радіаторів

    Ціна на дизайнерські опалювальні прилади може залежати від багатьох факторів. Розглянемо основні з них:

    1) Ексклюзивний дизайн. Якщо радіатор виготовлений за ескізами відомого дизайнера і не має аналогів, то вартість його буде відповідна.

    2) Впізнаваність бренду. Така торгова марка, як, наприклад, Jaga відома в усьому світі якісними та унікальними радіаторами опалення (у кожусі з натурального дерева або в бетонній оболонці).

    Jaga Heatwave

    3) Функціональність. Сучасні дизайн-радіатори використовуються не тільки як опалювальний прилад, але й виступають предметом меблів, як приклад: трубчастий радіатор-лавка, PALMA PL (радіатор з освітленням), LIBRA AUDIO LA (радіатор з вбудованим динаміком) та інші.

    Enix Palma

    4) Можливість застосування. Існують водяні, електричні та комбіновані версії дизайнерських радіаторів. Вибираючи електричну версію, до вартості додається ціна тену та певний відсоток за заповнення теплоносієм.У нашому інтернет-магазині "Grebenka" Ви знайдете широкий асортимент дизайнерських радіаторів, які є як у наявності, так і на замовлення. Представлені опалювальні прилади підійдуть до різних стилів інтер'єру, а також можуть бути в різних кольорах (палітра RAL або спец. кольору). І у нас представлені не лише дизайн-радіатори преміум сегменту, але й є недорогі дизайнерські опалювальні прилади. У питаннях купівлі, підбору, прорахунку або технічних характеристик обраної моделі, Вам завжди готові допомогти наші фахівці. Контакти вказані вгорі та внизу сайту.

  • Кольорові радіатори

    Кольорові радіатори (батареї) опалення

    цветные радиаторы

    При заміні старих або купівлі нових опалювальних приладів можна зіткнутися з великим асортиментом радіаторів опалення в білому кольорі. Але що робити, якщо для дизайну приміщення потрібний радіатор опалення у чорному чи червоному кольорі? Є кілька варіантів вирішення цього питання.

    1. Якщо Ви маєте можливість чекати, то можна зробити практично будь-який опалювальний прилад із заводським фарбуванням, але терміни замовлення можуть становити 1,5-3 місяці.
    2. У нашому інтернет-магазині можна вибрати чорні, сірі та інші кольорові радіатори, які представлені в наявності.
    3. Вибрати будь-який опалювальний прилад на нашому сайті та замовити його фарбування в будь-який колір із палітри RAL (також доступні спеціальні кольори, такі як: металік, шагрень, антик).
    4. Привозите (відправляєте перевізником, замовляєте вивіз вантажу з об'єкта) вже придбані нові або б/в радіатори опалення, а наш співробітник їх оглядає на наявність пошкоджень і можливість фарбування. Терміни фарбування 3-5 робочих днів.

    ТОП-5 кольорових радіаторів опалення

    1) Кольорові секційні (алюмінієві та біметалічні) радіатори. Добре знайомі нам опалювальні прилади для автономних та централізованих систем опалення. Якщо алюмінієві радіатори представлені в основному в білому кольорі, то серед біметалевих виробників, такий бренд як Royal Thermo, постачає відразу в таких кольорах: Noir Sable і Silver Satin. Секційні радіатори досить однотипні, але при фарбуванні їх у різноманітні кольори RAL (наприклад, такі моделі як Radiatori Ottimo, Global Ekos, Global VIP) вони виглядають дуже гідно і підійдуть для різних інтер'єрів.

    цветные секционные радиаторы

    2) Низькі кольорові радіатори. До цієї категорії можна віднести, як секційні радіатори (висота від 237 мм), так і панельні сталеві (200 мм) та мідно-алюмінієві (120 мм) опалювальні прилади. Більш популярні сталеві панельні радіатори, які можуть бути або з гладкою або з профільованою панеллю. Вартість залежить від габаритів батареї.

    Низкие цветные радиаторы

    3) Високі кольорові радіатори опалення. Сюди відносяться: секційні, панельні, трубчасті, дизайнерські (водяні, комбіновані, електричні), опалювальні прилади. Дизайнерські радіатори поставляються в основному вже у спеціальних кольорах або з палітри RAL без додаткових плат. Із секційних приладів найпопулярніша модель Global Oscar висотою від 1046 мм до 2046 мм.

    Цветные высокие радиаторы отопления

    4) Кольорові панельні сталеві радіатори. Ці батареї в основному поставляються у стандартному кольорі RAL 9016, що не завжди влаштовує дизайнерів та їх клієнтів. Тому завжди можна звернутися до нас для фарбування таких опалювальних приладів і не важливо, нові це будуть радіатори або б/в. Також можна звернутися до наших менеджерів, які підберуть нові сталеві радіатори з подальшим фарбуванням.

    Цветные панельные стальные радиаторы

    5) Кольорові трубчасті радіатори опалення. Досить популярні опалювальні прилади, які найбільше відносяться до дизайнерських радіаторів. У нашому інтернет-магазині вони представлені у таких сучасних кольорах: білий, чорний, технолайн (прозорий лак) та антрацит. Інші кольори доступні з фарбуванням на заводі чи у нас.

    Цветные трубчатые радиаторы отопления

    Порошкове фарбування радіаторів

    Ми пропонуємо професійне порошкове фарбування не тільки опалювальних приладів (сушарки для рушників, дизайнерських і звичайних радіаторів, підлогових конвекторів), а також і комплектуючих до них, наприклад, решітки для конвекторів. Для фарбування є будь-які металеві вироби. Вибрати колір можна зі стандартної палітри RAL, на сайті або в офісі. Строки виконання 3-5 робочих днів.

    RAL colours palette

    Зверніть увагу, що представлена на сайті палітра, представлена тільки для ознайомлення, тому що кольори на моніторах Ваших пристроїв можуть відрізнятися від стандартного каталогу.

  • Комплектуючі для...

    Для монтажу батарей опалення як секційних, так і панельних, Вам можуть знадобитися комплектуючі для радіаторів, такі як:

    • штирьові кронштейни (для ал. та бім. радіаторів, стандартна довжина їх 170, 220 або 250 мм);
    • настінні кронштейни для гіпсокартонних стін;
    • підлогове кріплення (використовується в основному для кріплення низьких радіаторів, як секційних, так і панельних);
    • комплекти перехідних футорок 1/2" або 3/4" (для підключення ал. та бім. радіаторів у яких виходи для підкл. діаметром - 1");

    Також для самостійного збирання секційних радіаторів будуть потрібні:

    • радіаторний ключ;
    • міжсекційні ніпелі;
    • прокладки для ніпелів (силіконові або паранітові);
    • ключ для монтажу футорок.

    Решту радіаторної арматури (вентиля, термостатичні та зворотні раді. клапани, термоголовки) для підключення батарей до системи опалення можна підібрати тут.

Радіатори опалення

Сьогодні дуже великий різновид радіаторів для опалення на ринку України. Їхні головні відмінності: матеріал з якого вони виготовляються, спосіб передачі тепла, міжосьова відстань, варіанти підключення і т.д.

Для вибору радіатора опалення важливо знати, в якій системі опалення він буде експлуатуватися. Наприклад, для систем централізованого опалення Вам знадобляться батареї з посиленого алюмінію, також підійдуть чавунні, біметалічні радіатори та деякі варіанти сталевих. У системах автономного опалення можна використовувати всі види радіаторів.

Для прорахунку радіатора, якщо це секційний радіатор (алюмінієвий, біметалічний, чавунний), потрібні такі дані: площа приміщення, яке потрібно обігріти, його висота, тепловіддача однієї секції радіатора. Якщо це сталевий радіатор, його тепловіддача залежить від типу радіатора, його висоти і довжини.

Для підключення секційних радіаторів знадобляться комплекти футорок (1/2" або 3/4"), кронштейни (настінні, підлогові), крани (кульові, вентильні або термостатичні). Для сталевих радіаторів нам будуть необхідні крани, біноклі (для нижнього підключення), кронштейни для підлоги (настінні зазвичай йдуть в комплекті).

Купити радіатори опалення

Так як на нашому сайті представлений великий вибір батарей опалення, для детальної консультації, а також прорахунку радіаторів для вашої опалювальної системи, звертайтесь до наших спеціалістів, всі контакти вказані внизу сторінки.