Лідери продажів

Категорії

Інформація

Виталий

Спасибо! Оперативно. Качественно. Рекомендую.
11/11/17

Елена

Хочу поблагодарить Вас за сотрудничество, скидки, качественный товар и доставку! С Вами приятно иметь...
09/26/17

Татьяна

Было поставлена задача установить систему отопления в доме. Все материалы и комплектующие для...
04/20/16

Дизайнерські радіатори опалення

Дизайнерські радіатори опалення

Немає нічого кращого ніж опалювати житло за допомогою центральної опалювальної системи (ЦОС). Для цього потрібні радіатори опалення, що працюють на рідкому теплоносії. Вони зустрічаються різні, як в плані дизайну, так і матеріалу, що використовується. Але з чого потрібно починати вибір правильного радіатора опалення?

Насамперед важливо наголосити на зовнішній складовій. Дизайн радіатора повинен стильно та органічно вписуватися в навколишнє приміщення. На цей випадок рекомендується вибирати кольорові батареї опалення, які здатні ідеально підійти до певних приміщень, наприклад, до дитячих.

Особливе значення має теплова потужність, яка залежить від матеріалу. В цьому випадку допоможе порівняння різних версій радіаторів з бічним підключенням з міжцентровою відстанню 500 мм та глибиною до 100 мм. Якщо брати до уваги дельту 50°C, то при температурі теплоносія 75°C і обратці 65°C, в кімнаті повинна підтримуватися температура не менше 20°C. Якщо у батареї буде теплова потужність не нижче 1250 Вт, то цього цілком вистачить для обігріву площі не менше 15 м2.

Детально всі ці цифри можна розглянути на прикладі секційного алюмінієвого радіатора Global Vox R 500. Щоб радіатор міг набрати заявлені 1250 Вт, то йому потрібно не менше 10 секцій і загальна ширина батарейного блоку не повинна бути менше 80 см. Такі скромні розміри та висока теплова віддача пояснюються підвищеною теплопровідністю алюмінієвих стінок. Недолік – вони не розраховані на системи ЦОС, оскільки погано витримують гідроудари, але для приватного сектора з автономним опаленням, вони апріорі вважаються непоганим рішенням.

Більш міцними можна вважати біметалічні радіатори Global Style Plus 500, виготовлені із сталевого сердечника та опресованої алюмінієвої батареї. Для набору тих же 1250 Вт потрібно вже 11 секцій, а ширина всього обігрівача буде становити 88 см. При виборі біметалевих радіаторів важливо дивитися на їх дизайн - вони зустрічаються монолітними і секційними.

Чавунні радіатори відрізняються високою тепловою інерцією – гріються довго, але й остигають повільно. Якщо акцентувати увагу на чавунні батареї Viadrus Kalor 500/110, то для набору 1250 Вт йому знадобиться до 17 секцій, а ширина складе не менше 102 см.

Сталеві радіатори з'явилися відносно недавно, але встигли показати себе з кращого боку - коштують недорого і відрізняються підвищеними показниками теплопровідності. Якщо взято для прикладу модель Purmo Compact 22 550, то для набору 1273 Вт буде потрібна ширина 80 см. Такий радіатор не має секцій, і він виготовлений в моноблочному вигляді, відмінно підходить як для автономних систем опалення, так і для ЦОС (нового зразка).

Трубчасті сталеві радіатори, апріорі відрізняються підвищеною міцністю - легко витримують гідроудари силою до 20 атмосфер і служать до 20 років. Якщо взяти для прикладу секційний сталевий тип радіатора Zehnder Charleston 3057, то для набору вищезгаданих теплових значень потрібно 22 секцій і загальна ширина всього батарейного блоку становитиме 104 см.

Висновок: у плані теплопровідності виграють алюмінієві радіатори Global Vox R 500 та версії зі сталі Purmo Compact 22 550, але інші виграють іншим – підвищеною міцністю до гідроударів та тривалим терміном експлуатації.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code